Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért fikázzák sokan a tetovál...

Miért fikázzák sokan a tetováltakat?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom olyanokat írnak itt sokan azokról, akiknek van tetoválásuk, mintha a világ legnagyobb bűne lenne.:D

Mondjuk az nekem is fura, aki csak úgy csináltat. De az is az ő dolga. Nekem kettő is van, mindkettőnek jelentése van, én úgy gondolom semmivel nem vagyok rosszabb ember a két tetoválásommal, mint aki napi szinten részeg, üti vágja a feleségét/gyermekeit, vagy egy drogos senkiházi. Nem vagyok elzüllött, keményen tanulok, hogy legyen belőlem valaki.


Állandóan az öreg korral jönnek. És? Hogy fog kinézni?!

Erre azt mondja a tetoválóm, hogy úgyis akkor már ronda leszel, és ráncos, legalább egy valami szép lesz rajtad..:D

Én 24 éves vagyok, mire oda jutok, hogy nagymami leszek, addigra már az lesz a furcsa, ha a nagypapinak, meg a nagymaminak nem lesz tetoválása. Egyáltalán nem lesz szokatlan látvány, hogy "Néézd már a vén tyúknak tetoválása van"


összességében az én véleményem az, de javítsatok ki, ha tévedek. Két véglet van.

1. Sokan vannak, akinek igen, valóban nem tetszik a tetoválás.

2.De annál többen vannak, akiknek igen is tetszik, de nem engedik, nem merik, mert fosn@ak a tűtől, vagy csak egyszerűen nem engedhetik meg maguknak, ezért inkább agyba főbe fikázzák a másikat, otthon meg ülnek a gép előtt és tetoválás mintákat nézegetnek, mondván: "de jó lenne.."


24N


2011. júl. 31. 17:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én egyet értek veled.

Nekem is van kettő, mindkettő jelentéssel bír.

Mikor elkészült, kiraktam msn-re a képet, én is kaptam ismerősöktől, hogy "én biztos nem csináltatnék, tiszta hülyeség az egész" "majd 20 év múlva megbánod", stb... Nem fogom.

Nemrég voltam családlátogatáson, igazából nem mondtak semmit mikor meglátták, azon kívül, hogy meglepődtek, hogy ők nem is tudták, hogy van. (Csak régebben, mikor még nem volt, próbáltak lebeszélni, mert meg voltak győződve, hogy lázadásból, meg feltűnésből lehet csak tetoválást csináltatni. Nálam ez nem erről szól...)


A 2. véglettel meg én is nem 1x találkoztam, ismerek ilyeneket, inkább no comment...


Ja, és nem állok meg 2-nél, gyűjtök a 3.ra:-D

2011. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Azért fikázzák, mert egy ilyen országban élünk. Mindenki a másikkal van elfoglalva, a legtöbb ember azt nézi mibe tud belekötni. Ezért kell lesz4rni mások véleményét, magadnak felelj meg az a lényeg. Ha nem a tetoválásba akkor másba fognak belekötni teljesen mindegy.

És jól mondod sokan nem is azért vannak róla negatív véleménnyel, mert elítélik, hanem mert nem engedik meg nekik, nincs rá pénzük stb.

2011. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

De hangoztatom mert ez a természetes,nem a tetovált bőr :))

Erről ennyit.

2011. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
akkor viszont ne szabd meg nekem, hogy mondhatom-e, hogy szép a tetoválás, nem vagy te nekem senki, erről ennyit:)
2011. aug. 1. 11:59
 15/16 anonim ***** válasza:

"természetes"

Ezt a szót a mai világban már ne nagyon használjuk ha lehet.

Kevés olyan ember van aki nem változtatott magán valamit, pl hajszín, bőrszín (szolival).

2011. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

16:30 teljesen jól mondod, illetve írod!


Aki írta, hogy de hangoztatja.. elnézést az utóbbi hozzászólásomért, illetve a hangvételért, hogy nem vagy te nekem senki, csak tudod én jó embernek tartom magam a két tetoválásommal együtt. Az egyik azért készült pl. mert segített nekem elengedni édesapámat, aki meghalt. Neked ez hihetetlen, hisz tetoválás ellenes vagy, de nekem tényleg segített. Nem tudom miért írtam ezt most le, elég érzelgős hangulatomban vagyok

2011. aug. 1. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!