Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért fikázzák a ZTE Bladet?

Mért fikázzák a ZTE Bladet?

Figyelt kérdés
Sok takony mondja hogy sz@r kínai! Akkor mondja hogy a Samsungot ne vegyünk mer egy gagyi kínai!(Samsung is kínai)
2011. júl. 9. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az összes telefon kínai de mindegy...

Amúgy nincs olyan telefon amit ne fikázna valaki.

2011. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Samsung nem kínai, de ne zavarjon...

Dél-Korea.

2011. júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert olcsó fos anyagból van összerakva, ha főzött romot raksz rá ugrik a garancia mert visszatudják nézni mi volt rajta, gyenge a hangtechnika benne, ekkora hardverhez túl nagy kijelző, 256k szín, jah és akinek ilyenje van hajlamos átalakulni trollba (akár csak az iphone useserek), miszerint a zte az etalon, nincs nála jobb stb.
2011. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"mert kinai szar" Na meg azon is szeretnek csámcsogni, hogy az első szállítmányban sok volt a pixelhibás darab.


Nekem ilyenem van, és szerintem remek készülék. Főleg ennyi pénzért.

2011. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
rageboy a 43%-al te biztos tudod mi a jó a 93% -al szembe na de mindegy... Mi az olcsó rajta? Talán baj hogy műanyag legyen gyémántból?
2011. júl. 9. 15:00
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Kit érdekel a 43 %? Itt ha őszinte vagy lepontoznak :D Az meg hogy a %ra vered magad szintén nem engem minősít.
2011. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Azért fikázzák mert olcsó és kínai, csakhogy egyre több dolog készül kínában...


Én is ilyet vettem, nekem nincs vele problémám.

Az meg egy vicc, hogy felhozza ellenérvnek, hogy főzött rommal ugrik a gari, mert minden telefonnál így van...

2011. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
Ismerősömnek ilyenje volt, 3 hét után a képernyő egyszer csak csütörtököt mondott...Vele nem tudott semmit csinálni így szépen ahol lakik(blokk) kidobtuk a legfelső emeletről, persze a SIM kártyát kivettük előtte.Összetörésre tökéletes egy telefon, használatra életveszélyes:D
2011. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
SE-nél nem ugrik mert vissza lehet úgy csinálni ;) ÉÉÉÉrdekes :)
2011. júl. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
azért mert divatmajmok és nem ismerik a márkanevet. meg apuci megveszi nekik mindig a legújabb csúcsmobilt és így lanézik.
2011. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!