Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért fikázzák sokan a tetovál...

Miért fikázzák sokan a tetováltakat?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom olyanokat írnak itt sokan azokról, akiknek van tetoválásuk, mintha a világ legnagyobb bűne lenne.:D

Mondjuk az nekem is fura, aki csak úgy csináltat. De az is az ő dolga. Nekem kettő is van, mindkettőnek jelentése van, én úgy gondolom semmivel nem vagyok rosszabb ember a két tetoválásommal, mint aki napi szinten részeg, üti vágja a feleségét/gyermekeit, vagy egy drogos senkiházi. Nem vagyok elzüllött, keményen tanulok, hogy legyen belőlem valaki.


Állandóan az öreg korral jönnek. És? Hogy fog kinézni?!

Erre azt mondja a tetoválóm, hogy úgyis akkor már ronda leszel, és ráncos, legalább egy valami szép lesz rajtad..:D

Én 24 éves vagyok, mire oda jutok, hogy nagymami leszek, addigra már az lesz a furcsa, ha a nagypapinak, meg a nagymaminak nem lesz tetoválása. Egyáltalán nem lesz szokatlan látvány, hogy "Néézd már a vén tyúknak tetoválása van"


összességében az én véleményem az, de javítsatok ki, ha tévedek. Két véglet van.

1. Sokan vannak, akinek igen, valóban nem tetszik a tetoválás.

2.De annál többen vannak, akiknek igen is tetszik, de nem engedik, nem merik, mert fosn@ak a tűtől, vagy csak egyszerűen nem engedhetik meg maguknak, ezért inkább agyba főbe fikázzák a másikat, otthon meg ülnek a gép előtt és tetoválás mintákat nézegetnek, mondván: "de jó lenne.."


24N


2011. júl. 31. 17:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja igen azt elfelejtettem írni, hogy még csak véletlenül sem merem azt gondolni, hogy valaki befogja vallani, hogy a 2. kategóriába tartozik:)
2011. júl. 31. 17:23
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem itt kel felmérni a "lakosság" véleményét.

Rajtam három tetkó van, ebből egy elég nagy és színes ráadásul, a lábszáramon. Még soha, senki nem mondott rá negatívat.

Itt meg mindenki azt ír, amit akar. Egészségére!


Azért van tetoválásom, mert NEKEM tetszik, és nem azért, mert másoknak tetszik.

Néha egy-egy öreglány kapkodja kicsit a levegőt, de az kifejezetten vicces. XD

2011. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
engem sem ért még atrocitás, de attól még kíváncsi vagyok:P
2011. júl. 31. 17:26
 4/16 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled. Nekem is van több tetoválásom, mindegyikhez köt valami... De aki mindenféle jelentés, háttér nélkül csináltatja azt sem ítélem el...

Öregtémát én sem értem... Azzal jönnek, h 70-80 évesen, h fog kinézni... Akkor már nem teljesen mindegy?! Az otthonka úgyis takarja majd.

Akinek nem tetszik nem kell nézni. :D

2011. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1. Sokan vannak, akinek igen, valóban nem tetszik a tetoválás.

Öszintén szólva, nekem se tetszik, de nem is fikázom őket!Ám ha fizetnének se tetetnék fel. Nem azért mert "fosok" a tűtől, hanem szerintem az a szép ami eredeti és valódi, természetes.

2011. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 hot_kiss ***** válasza:
A hosszú szöveget nem olvastam el, de azért néznek meg, mert itt felénk még nem olyan hétköznapi dolog és egyébként én is lenézem azt (bár semmilyen jogon), akinek csak divatból van..
2011. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem sincs semmi baj a tetoválással, majd szeretnék egyet, ha megcsináltam a diplomám. Azzal ellenben már bajom van, aki azért nem vesz fel embert, egy munkába,mert annak tetoválása van, vagy alapból már úgy kezdi, hogy tetovált nem ehet hozzá dolgozni, ez valami szánalmas nagy butaság, nem is értem, mi köze ennek a munkához.

27/n

2011. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

Nekem valóban nem tetszenek,ha fizetnének se kéne soha semmilyen.

Előbb csináltatnék egy mellpiercinget vagy fültágítót pedig ezeket se tetszenek.

Természetellenes,és primitív is (nem valami bantu nigger törzs vagyunk).


Akinek meg tetszik,és csináltat,egészségére abszolúte lesz@rom,az ő dolga...DE ne hangoztassa már hogy milyen gyönyörű meg hogy csináltasson más is.

2011. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hol írtam én, hogy csináltasson más is?:D
2011. júl. 31. 18:03
 10/16 A kérdező kommentje:
és, ha mi ne hangoztassuk, hogy szép, akkor ti se hangoztassátok, hogy mennyire nem szép... ennyi
2011. júl. 31. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!