Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fikázzák sokan a T-mobil...

Miért fikázzák sokan a T-mobile Vairy Touch II mobiltelefont?

Figyelt kérdés
Szerintem a kameráját leszámítva, nagyon patent kis teló!!:)
2011. jún. 21. 14:15
 1/5 anonim válasza:
szerintem azért mert t-mobile a gyártója deh azt nem tom h miért nem jó :( deh ugyanigy van a vodafone 553 al is nem tom mi a rosz benne!
2011. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem azért mert t-mobile a gyártója

Még milyen jó, hogy a T-mobile nem gyárt telefonokat (sőt egyik szolgáltató se). Ez egy Alcatel OT-806-os, a Vodafone 553 meg valamilyen ZTE gyártmány.

Amiért meg fikázzák az az, hogy ronda és nem tud semmit. Ennyi pénzért már valamilyen alsókategóriás Nokiát vagy Sony Ericssont is kapsz aztán arra még java alkalmazást is könnyen tudsz telepíteni, meg azok a wifit leszámítva jobban fel vannak szerelve.

2011. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
miért nem tud semmit? szerintem amit kell tudnia, azt tud! és szerintem kifejezetten nem ronda.
2011. jún. 21. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:
De azért mert nem elismert márka
2011. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát egyet értek a kérdövel nem ronda és azt tudja amit kell tudnia 21 ezért igaz wifit nem fog meg nem androidos is deh nekem nem is androidos meg wifit amugy se tudnám fogni mert routerom! Szval nekem megfelel!
2011. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!