Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam? Hány...

Mi a véleményetek rólam? Hány évesnek néznétek? (kép)

Figyelt kérdés

csak őszintén:)

[link]


[link]


[link]


2011. júl. 31. 14:15
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép arcod van, szép a bőröd a szád és a fogaid:) Úgy 20-22-nek nézlek. A harmadik kép meg tényleg elég érdekes. A ruháidat biztos, hogy rosszul választottad meg, pl. a világos színű nadrág helyett sötétkéket vagy feketét kellett volna, az optikailag vékonyít, a felsőből meg hosszabb kellett volna, nem előnyös, ha pont a csípődnél végződik. A melled is fel van pakolva eléggé. Természetellenes. Hordd őket normálisan, normális melltartóval. Mindenki látja, hogy szép nagy cicid van, de nem kell még őket kirakatba is tenni. Némi felesleg is van rajtad, de az engem annyira nem izgat, ha te jól érzed magad velük akkor rendben van. De egyébként összességében én szeretnék úgy kinézni mint te, az arcod tényleg nagyon rendben van.

21/L

2011. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem szép vagy. Lehet hogy le leszek pontozva, de szerintem jól áll neked, hogy nem vagy vékony. Lehet hogy úgy sem lennél csúnya...sőt valószínű, de szerintem jól nézel így ki. Jó, hogy mosolyogsz az összes képen:)

Tetszik a stílusod is.:) 17től 20ig akármennyi lehetsz.

17/L

2011. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép vagy,bár szerintem a melleid nagyon nagyok és tényleg kicsit undi a harmadik kép,olyan mintha két lufit raktál volna be a pólód alá,próbálj keresni olyan pólót ami nem nagyon feszül rá a testedre..
2011. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
43%
Tömeglány tehén...
2011. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
igeen?:O hol láttál? linket tudnál küldeni?:O
2011. júl. 31. 15:51
 26/50 anonim ***** válasza:
nagyon jól nézel ki, tök jók a csöcseid is
2011. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a 2.képen nagyon szép vagy
2011. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
én 17-nek néznélek. az első két képen szimpi voltál, a harmadikon kicsit fura, de szerintem szép vagy. nekem az alakod is bejön, bár valóban kicsit teltebb vagy, de szerintem az összhatás jó.
2011. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

az első és második képen szépnek gondoltalak,csak ellenszenves,hogy a körmöd és a tetkód mutogatod,olyan p*csás.

A harmadok rontotta el az összképet,nagyon a nyakadba húztad a melleidet,látszik,hogy be is szorítottad,kíváncsi lennék,hogy miért,ennyire szétállnak?

ott szerintem elég tucat külsőd van,ne haragudj,de ott kb. úgy nézel ki mint egy 30 éves roma nő aki szült már vagy 3 gyereket.

A szád és a fogaid tényleg szépek.

Te vagy minhárom képen?

2011. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
jaja én vagyok mindegyikene :D
2011. júl. 31. 17:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!