Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiszívott nyakra mit tegyek,...

Kiszívott nyakra mit tegyek, hogy ne látszódjon a seb?

Figyelt kérdés
Tegnap túllőttünk a célon a házibulival és ki lett szívva a nyakam, holnap pedig megyek az első munkanapomra.. talán nem ez a legjobb kezdés. szóval hogyan tüntessem el a nyomokat??
2011. júl. 31. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:

ha pasi vagy sebtapasz,borotválkozás kozben elvágtad magad.

alapozo nem lesz elég sztem.

2011. júl. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
lány vagyok.. alapozó nem nagyon válik be erre teljesen.
2011. júl. 31. 09:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én igy voltam hétvégén, hogy kiszvta a párom a nyakam, és hétfőn meg munka.

Azt sem tudtam, hogy mit csináljak, ráadásul nagyon nagy volt a folt. Neten olvastam, hogy 1 soros fésüvel kell fésülgetni(nem kell nagyon rányomni, de a bőrt szét kell kicsit húzni)-hogy a vérplazmák úgymond szétroncsolódjanak, és eloszlódjanak.

Hát mondom ez tiszta hülyeség, de mivel tényleg sűrgős volt, hogy eltünjön, hát mondom egy próbát megér. Elkezdtem fésülgetni, és már fésülésnél látszódott, hogy halványodik a folt......Kb 10 percenként megismételgettem, úgy 1-2 óráig-jó vörös lett-de másnapra a folt és a vörösség is eltünt!!!! Le voltam döbbenve! HA gondolod próbáld ki, mert amilyen furán hangzik annyira jó:)

2011. júl. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Korrektor, alapozó rá esetleg? Vagy egy könnyű sál, úgyis hűvös van
2011. júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
alapozó nem használ itt! viselj sálat, vagy garbót
2011. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, ha van más tuti tippetek (az idő-n kívül) hálás volnék ha megosztanátok velem.
2011. júl. 31. 10:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi pokolért baj a kiszívott nyak?
2011. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Uolsó, te eszednél vagy?
2011. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sál!!
2011. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a sál átlátszóó :D..korrektor :D

bnőm nek eltüntette..csak az én korrektorom(sürgős volt neki) nem egyezett annyira az ő bőre színével :D

2011. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!