Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi pokolért baj a kiszívott nyak?

Mi pokolért baj a kiszívott nyak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
mert mi a f*szért nem lehet a f*szomat szivni
2011. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
5%
Elöször is azért mert csunya, másodszor a pszhihopaták szoktákszivni a nyakukat
2011. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Mert ízléstelen.Mármint abból a szempontból, hogy senkire nem tartozik milyen intenzitással élsz nemi életet-senki nem is kíváncsi rá.ha már olyan nagyon szívni kell :) szívjon ott, ahol másnap tuti ruha fedi-az első felvetett egy ilyen területet, mondjuk pongyolábban is fogalmazhatott volna.
2011. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

én se értettem soha mit fáj ez az embereknek.

nem kell oda nézni,senki nem kérte hogy bámulják.sok barom.

2011. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
mert az egy nyom h valakivel együtt voltál és bárki aki rád néz már azonnal szembetűnik.. egyszerűen nem kell világgá kürtölni ezt még ha jól is esik akkor inkább olyan helyen ahol nem szembetűnő.. (ja meg: nem te voltál az aki ugyanezt a kérdést tette föl egy "hogyan tüntessem el a kiszívott nyak nyomait" típusú kérdéshez?? :P)
2011. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
nem is tudom már mit csináltam, de lett egy olyan sebem a nyakamon mintha ki szívták volna és nem akarták elhinni h nem szívták ki.
2011. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem baj, csak ízléstelennek és nem illőnek tartják. Engem sem zavar, azt gondolom magamban, hogy "biztos jó napja volt tegnap" és hogy "hmmmm, én is szeretem".
2011. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Nekem egyszer azért szívta ki a nyakam(adhatok egy puszit a nyakadra?) az akkori pasim, hogy megmutassa, hogy az "övé" vagyok...egyébként is undorítónak tartom, de ilyen okból meg főleg...lett is belőle nem kis veszekedés...
2011. aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha csak egy kicsike folt, akkor semmi probléma nincs vele szerintem, de nekem most az egész nyakam ki van szívva mindenhol. Körülbelül mintha megvertek volna.


De amúgy szerintem nem baj, nem tudom sokan mit hisztiznek miatta. Egy az, hogy nagyon jó érzés mikor csinálják, és ha kenegeted Medhiruddal, vagy valami véraláfutás elleni krémmel, 3-4 nap alatt elmúlik. És ha épp szingli vagy, olyan jó érzés máson látni.. "-Én is akarook!"

2011. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
96%

szerintem nem baj. sőt! ha jó, hát jó! ha valai picit szégyenli tegyen rá kendőt, aki nem az meg vállalja fel.

"de mindenki a saját tányérját nézze, ne másét!"

akinek nem tetszik, ne nézzel arra!

2012. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!