Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet a leggyorsabban...

Mivel lehet a leggyorsabban eltüntetni a kiszívott nyakon a foltokat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Idővel.
2008. okt. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

korrektorral

vagy sállal, garbóval :)

2008. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még sosem volt kiszívva (szerencsére), de tudom, hogy a csajok éjszakára fogkrémmel kenték be, ha megtörtént a "baleset"... Azt nem tudom, mennyit használt, próbáld ki!
2008. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia! Itt is csak ugyanazt tudom javasolni:) Én egy tanáromtól hallottam, hogy egy fésűvel (nem kefével) elkezded fésülgetni a kiszívott területet és ezzel segíted elő a vér eloszlását. És próbáld ki tényleg jó módszer. A barátnőmet kiszívták és a tanár megcsinálta neki és 1-2 óra alatt szépen elfésülte és már nem az a sötét lila véraláfutás látszott;)

Ezt tudom ajánlani:)

2009. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

^^ez jó lehet :D


sokan használják a fogkrémet is rá ... próbáld ki :DDD

2010. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A fésűs dolgot kipróbáltam... (sűrű fogú fésűvel, kb 2óra volt) Nagyon jó!

Bizarr dolognak tűnt, de a nyakam kb 10es skálán 10es volt, most kb 3as... mellette jegeltem is kicsit, így egész szalonképes lettem (ha még korrektoroznék is akkor nem is látszana, de az már nem az én műfajom).

Köszi a tippet!

2010. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!