Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Szoktatok alapozót...

Csajok! Szoktatok alapozót vagy púdert? Hogy szoktátok megcsinálni, hogy ne látszódjon?

Figyelt kérdés

Melyiket használtok, alapozót, púdert vagy mindkettőt?

Nektek mennyire szokott látszani, hogy alapozó van az arcotokon?

Nekem máskor mindig látszott...és mindig zavart, ezért már nem használok, de szeretnék, mert szebb tőle a bőr:)


2011. máj. 22. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha minőségi alapozót veszel aminek a színe is passzol a bőrödhöz és nem vastagon viszed fel szépen eldolgozod a nyakadnál is akkor szinte nem is látszik. régebben én is beleestem abba hibába hogy rossz volt a szín és nagyon meglátszott. púderrel szoktam fixálni.
2011. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyenek hámlások az arcodon, mert az okoz olyan hatást, mintha foszlana a bőröd. Ha ilyenek vannak, előtte le kell radírozni. Jó minőségű alapozót kell használni (a DM-ben kaphatók közül csak a Maybellinne Affinitone az egyetlen, ami nem okoz maszkhatást), apró pöttyökben az arcra vinni és jól eldolgozni, kicsit beleütögetni.
2011. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én csak púdert használtam, de leszoktam róla, mert az Aknesoltól elég szép lett a bőröm. :) meg talán így egészségesebb is marad a bőröm

15/L

2011. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ú köszi a válaszokat:) púdert én is próbáltam használni, de magába elég hamar lejött...alapozóval meg nagyon látszódott...pl. ülj mellett vki és így kérdezte, hogy neked ilyen az arcod, jaaa alapozó:S

az arcom már nekem is szebb, jó persze vannak néha pattik, de már nem annyi mint régen...de néztem pár képet, és azokon olyan szép volt a csajoknak az arca...:D

és nekem nem szokott annyira az lenni....:D

meg lehet, túl sokat is raktam az arcomra, az is baj volt...:D

2011. máj. 22. 20:50
 5/12 A kérdező kommentje:
*ült melettem, elírtam:D
2011. máj. 22. 20:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Nivea színezett hidratálót használok alapozó helyett. Az csak kiemeli a Te bőrtónusod, tehát nem lehet vele mellélőni;)
2011. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Clinique Pore minimizer instant perfector.Bár kicsinek látszik, 5 hónapra is elég. Afféle hidat alkot a bőrönk. Bírja az izzadást, vizet, zsírosodást 4 óráig is, olyan,mintha semmi nem lenne a bőrön.NAgyon szeretem.Ér annyit, mint egy bolti 4000-5000 ezres alapozó.
2011. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2011. máj. 22. 23:34
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Lemosom az arcom, utána korrektorral eltüntetem valamennyire a karikákat a szemeim alól, a pattanásokat, utána alapozót kenek fel,szivaccsal viszem föl, utána ecsettel púderezek. :D Minden nap. :D

Nem látszik, hogy van, mert tudok sminkelni :D Nehéz színárnyalatot választani, de nekem általába télen a legvilágosabb kell, nyáron pedig az az utáni fokozat. Ennyit megjegyeztem .D

2011. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hát igen, aki tud az tud:D am így a lépéseket én is tudom, csak szerintem az árnyalatot nem jól választottam, meg a minőség is sokat számít, de ami feljebb említettek, azt megnéztem a neten, és jó lehet:)

köszönöm a válaszodat:)

2011. máj. 23. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!