Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Szoktatok alapozót...

Csajok! Szoktatok alapozót vagy púdert? Hogy szoktátok megcsinálni, hogy ne látszódjon?

Figyelt kérdés

Melyiket használtok, alapozót, púdert vagy mindkettőt?

Nektek mennyire szokott látszani, hogy alapozó van az arcotokon?

Nekem máskor mindig látszott...és mindig zavart, ezért már nem használok, de szeretnék, mert szebb tőle a bőr:)


2011. máj. 22. 20:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a Rossmannban vettem egy alapozót, olyan 800 Ft körül van, de gyönyörű tőle a bőr, tiszta porcelánbaba hatást kelt. Lovely Make-up brillance a neve, és úgy tudod kiválasztani a legjobbat, hogy az állványon lévő mintákból kensz egy kicsit a kezed fejére, eldolgozod, és amelyik a legszebben illik a bőrödhöz, azt veszed.

A neten található képekhez ne hasonlítsd magad, mert azok ki vannak retusálva, azért olyan tökéletesek, szerintem a való életben ha összefutnál az utcán egy olyan nővel, akinek az arca képeken tökéletes, te is látnál rajta hibákat. :)

Egyébként én nem használok alapozót, másokat szoktam sminkelni, és nagyon meglepődtem, hogy ezzel a termékkel milyen gyönyörű hatást lehet elérni. Én mióta nem alapozózok, nem púderezek, sokkal szebb és egészségesebb kinézetű a bőröm, nincsenek pattanásaim (bár szerintem sokat köszönhetek a fogamzásgátlónak is), csak ünnepekkor vagy alkalmakkor szoktam kifesteni velük magam, amúgy hétköznapra csak szemceruza és szempillaspirál, vagy még az sem.

2011. máj. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

akkor majd lehet megnézem azt is:) tök jó az ára is:D igen a képeken sokkal másabb a bőr, csak láttam már pár lányt, akinek alapozó volt az arcán és olyan szép volt, szinte alig látszott...:)

köszönöm a válaszodat:)

2011. máj. 25. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!