Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Muszáj olyan képet is csinálni...

Muszáj olyan képet is csinálni Tablófényképezésnél, hogy látszódjon a fogsor?

Figyelt kérdés
Novemberben lesz a tablofényképezésünk, de nekem nem olyan szépek a fogaim, és nem is áll jol ha olyan képet csinálnak, amin kinnt van. Kötelező olyan képet is csináltatni? én nem szeretnék..:(
2011. okt. 4. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy muszáj:) Én se szeretem a fogaimat mutogatni, úgyhogy csak csukott szájjal mosolyogtam:)
2011. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem elállóak a fogaim, én is ettől paráztam emlékszek előtte teljesen kivoltam készülve, de úgy mosolyogsz, ahogy neked jó. nálunk úgy volt, hogy csináltak kb. 10féle képet (vagy 20-at nememlékszek:D) és abból kellett kiválasztani egyet. igaz 2-n mosolygok foggal, mert mondta a fotós hogy széles mosoly..de nem azt választottam:)
2011. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!