Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a cigány srácokr...

Mit gondoltok a cigány srácokról külsőre?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 13:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nekem is a kreol bőr és a barna szemek és haj a gyengém. A minap láttam egy helyes cigány srácot hegedülni, hát majd el olvadtam tőle:-)
2011. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ha nem rajok, vagyis normálisan néznek ki(semmi fux, vagy gyémát fülbevaló) akkor bizony nagyon jól tudnak kinézni a sötétebb bőrükkel, a fekete hajukkal, meg a gyönyörű fekete szemeikkel.
2011. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
sukárak
2011. aug. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

végülis egész normális ez a Kalányos-gyerek.

külsőre tipikus cigány, vagyis nem jön be.

2011. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
66%

ezt el nem hiszem!!!!

most kaptuk a hírt, hogy egy cigányt vesznek fel hozzánk. :/

Kalányos a neve.

egy kollégám és én próbáltuk megakadályozni, de már nem lehetett.

:((


(1. válaszadó vagyok)


Nah pont az ilyen szivtelen kocsogok miatt kellett elhagynunk nekunk is az orszagunkat, ahol szulettunk, ahol a nagyszuleink szulettek, meg azoknak az osei, ahol megkereszteltek engem meg a testveremet, ahol anyamek osszehazasodtak, ahol az a sok barat van a rokonok meg a csalad.

Apam zenesz muzsikus ember, nem csak ciganyzenesz hanem classicus is, mert ugye egy ciganynak nem 100 %-an hanem mar lassan a 200 % is keves lesz teljesiteni, hogy elfogadjak


Feltudjatok ti merni azt, hogy milyen sokat szenvedunk itt kinn kulfoldon Kanadaban, nem olyan derus az eletunk mint ami az otthon le van irva. Anyamek reggeltol estig robotolnak takaritanak, mert nem beszelik meg a nyelvet rendesen. Itt allandoan koltozkodni kell, mert oda kell menni ahol a munka van ezaltal az egyik iskola kivet minket a testveremmel a masik bevesz.

Eleve nehez boldogulni, mint tanulasba mint baratkozni itt, amig az ember nem tudja rendesen a nyelvet. Mindenhova kocsival kell rohangalni, a csaladban csak egy vezet apam, szegenyt meg alvasbol es fel kell keltenem reggel, hogy anyam megtudjon fozni, mert itt az embernek, nincsen se keze se laba kocsi nelkul.

Apam ejszaka hajnal negykor jon haza de ma 8-kor vigyazba kell neki allni, hogy ki tudjunk menni a boltba megvenni a napi ennivalot.



Nagyon hianyoznak a rokonok baratok a suli meg minden, hiaba hogy itt nem ciganyoznak meg itt kapunk lehetoseget jocskan meg meg tobb jogunk van itt menekultkent mint otthon magyar allampolgarkent. Hiaba az embernek nagyon nehez elszakadni az szulo orszagatol.


Hogy menjunk dolgozni amikor otthon meg a magyar se kap lehetoseget munkara nem hogy meg mi akikrol ugy beszeltek mint a legutolso csotanyrol ami a foldon maszik a sarba.


En soha nem utaltam a magyarokat, sot ha hallottam olyan beszelgeteseket mint pl ez, mar huztam is el onnan hogy ne is halljam mert erre nem voltam en kivancsi.


De hogy igy ki kellett jonnunk el kellett hagynunk a sajat orszagunkat ahova minden emlek oda fuz...na hat igy eleg nehez titeket magyarokat megerteni meg szeretni.


Mert amiken mi mar keresztul mentunk itt kulfoldon egy idegen vilagba azt csak mi tudjuk senki mas.


Meg az is, hogy mi ciganyok a segelybol elunk itt!!!! Ihjaa hat megsugok nektek valamit, azoknak a cigany menekulteknek, a 80 % magyar, csak azert van igy hivatalosan jegyezve, hogy mind cigany, mert a magyarok ugy jelentkeznek le a repteren, hogy cigany menekult.


Nah azok mennek haza 5 honap utan a segelyes kartyaval nem mi, mert budos nekik a munka, ismertem itt egy 110 kilos magyar gyereket elvittek a ciganyok magukkal dolgozni ilyen epitkezesre nagyon jo penzert es kepes volt megmondani, hogy o nem birja o nem megy. Inkabb a ciganyoknal lakott evett ivott tartatta a f*szat a 110 kg ember, oszt meg raadasul novel jott ki.


Nahat akkor mirol beszelunk????


Hat hogy menjunk dolgozni amikor ti magatok leirjatok hogy askalodtok ellenunk a munkahelyen hogy kidobjanak minket.


Hat akkor hogyan dolgozzunk???


Hat el vagyunk lehetetlenitve!!!


Senki sem puszira hadja el az orszagat, nem azert, mert itt kolbaszbol fonjak a keritest. Senki ne essek tevedesbe.

2012. jan. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Aztán kibújt a szög a zsákból, ugyanolyan söpredék volt az a Kalányos, mint a cigók többsége.

Lusta volt, nem végzett jó munkát, felsőbbrendűnek képzelte magát, nem mosott fogat, iszonyú bűz áradt a szájából, néha, mikor megmosta, akkor nem, és gúnyos, pökhendi, kárörvendő volt. Beszólogatott a főnöknek, agresszív (!) volt, csapkodott, ha valami nem tetszett neki, vagy ha szólt neki az egyik kolléga, hogy valamit máshogy kéne csinálnia, káromkodott, felemelte a hangját. Előjött a cigány vére, hiába. Csak az elején viselkedett, ezért tűnt rendesnek. De nem szerette a főnök, tehát szerintem már nem fog visszajönni hozzánk, mert most van egy hosszabb leállás a cégnél.

2012. jan. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

05:42

Sajnálom a családod, és azokat, akik ilyen helyzetbe kerülnek. Az a baj, hogy az emberek többnyire általánosítanak... De mikor olyanokat hallok, hogy cigánygyerek būszke a segélyre, és már csak azért sem dolgozik, mert minek,úgyis megél mások adójából, meg összelopkodják, ami kell, sokszor késelés, súlyos testi sértések árán, és nekik mindent lehet... És ez a baj. Mert az ilyen hulladékok miatt szívnak a normális, becsületes cigányok, akik dolgoznának, csak a fentiek megítélése miatt nem veszik fel ôket sehova.

Nekem is van pár cigány ismerôsöm, mindkét fajtából, össze sem lehet hasonlítani ôket... De sokaknak mégis egyformák :-S

2012. jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Tudjatok nekem vannak otthon magyar baratnoim nem is egy ketto. Mikor felhivom oket, az egyik azt mondja, sajat maga mondja el, hogy kilognak a sulibol, csak azert, mert elvonasi tuneteik vannak az italert (15-16 eves lanyok)!!!A masik arra panaszkodik, hogy a baratja nem veszi komolyan (akivel mar teszem hozza szexualis kapcsolatot folytat 16 evesen) de az elobb nekem elmondta, hogy kb 8 sraccal ment ki a strandra, mint egyeduli lany. Tudok olyan magyar csajt, aki bedobta a babajat a kukaba 14 evesen, a baba persze meghalt, egy arra jaro szegeny hajlektalan ember vette eszre aki a kukaban matatott ennivaloert.

Aztan olyan csajt is tudok aki ket cigany sraccal volt egyszerre.

Es meg sorolhatnam....ezzel azt akarom mondani, hogy nincs olyan, hogy egy nepcsoport csak rosszra van beprogramozva, ha valaki netan igy gondolna, azzal kozlom hogy hulye es primitiv. Habar nem lepodom meg a magyar nepen, hogy ilyen fasiszta hajlamaik vannak. Amikor itt Kanadaban az egyik oran beraktak egy dokumentum filmet majd a pofamrol sult le a bor. A dokumentum film arrol szolt, hogy mit szenvedtek a zsidok amikor Hitler kemencebe dobalta oket, mint a karacsonyi pulykat. Aztan a kesobbiekben elhangzott egy olyan mondat a dokumentum filmben hogy "Hungary was the first country who is supported and protected Germany to reach their target. Mindenki hatra fordult es engem nezett. Tok ego volt. Magyaroszag mindig csak ilyen dolgokban jeleskedett, ebben szinte mindig profi volt mas embereket ellehetetleniteni es kizarni allatomosan sunyisan mindenbol. Erre ne felj meg van az eszetek, de arra, hogy fellazadjatok a politikusok ellen, akik tonkre tettek az orszagot teljes mertekben, arra nincs meg az eszetek. Mig nemely cigany aki ra van szorulva arra, hogy ellopjon 1 kg kenyeret, addig a politikusok rajosan barsonyszekben ulve milliardokat lopnak meg mindent eladnak a kulfoldieknek amit csak ernek, hogy meg tobbet tudjanak lopni. Itt a rafinacio a politikusok rakenik a ciganyokra azt a szart amit ok csinaltak 500.000 emberre, csak a buta magyar nem veszi eszre, hogy qrvara atvan ba*va meg vezetve. Inkabb ossze kene fogni ciganynak magyarnak "oszt" szajbaba*ni azokat az embereket, akik valoban felelosek azert, hogy az orszag mar egy sullyedo hajo ahonnan menekulni kell.

# 25/27 Voltam!!!

2012. jan. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
08:41-essel egyetértek, teljesen igazad van!
2012. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg, hogy a börtönökben hány százalék a cigány, és mennyi a magyar. Utána védjétek a cigányságot.
2012. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!