Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak lányoknak! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lányoknak! Mit gondoltok a 18 év körüli vékony, de izmos Punk srácokról?

Figyelt kérdés

Miért néznek az emberek, főleg a nők rossz az extrém külsejü emberekre?


/Normális válaszokat kérek/


2010. máj. 14. 01:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
19%

Hogy ostoba.


Ha már egyszer vékony, izmos, esetleg jóképű, mi a francért teszi magát tönkre, még akár jó pasi is lehetne.

2010. máj. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejonnek az extrem kulseju sracok, de termeszetesen csak azok, akik ehhez illo kisugarzassal rendelkeznek. Dobj fel egy kepet es megmondom. 22/L
2010. máj. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Semmit, mert nem érdekel.


A vékony de azért izmos az pont jó. De mivel punk én nem nézek rá úgy, mint lehetséges jelölt.


Nekem az elegáns, stílusos férfiak jönnek be, és a kicsit idősebbek.


Nem gondolok semmi rosszat és nem is zavar, de nem találom szexinek.


21/l.

2010. máj. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy totál tele tetovált, piercingezett, mondhatni punk ismerősöm, és a legaranyosabb 30-as férfi akit ismerek. Mindenre elpirul, évek óta egy barátnője van, akit imád, okos srác, értelmes....szóval én ilyen alapon még nem zárok ki senkit, hogy punk. Én abszolút nem ez a stílus vagyok, de mondom, nem kizáró ok.

És neki tényleg extrém külseje van, az tuti.

2010. máj. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%

Én elhiszem, hogy valaki egy bizonyos stílust kedvel, olyan zenét hallgat, de mért kell tönkretenni a külsejüket, az arcukat mindenféle színes hajtinccsel, piercinggel, tetoválással???.... és az öltözködésük!!! :O

Kiábrándító :S

Nekem nem jönnek be

2010. máj. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Extrém stílus,punk zene,kicsi izom= nálam nyerő:)
2010. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%
Te se vagy punk öcsém,a punkok iylenkor nagyban nyomják a rákendrólt kint az utcán meg a kocsmában,nem a GYIK-re járnak tanácsokért...
2010. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Figyelj attól hogy valaki Punk, attól még azt csinál amit akar...

Én pl szeretek segíteni az embereken...

Ezért járok ide, hogy másoknak tanácsokat adjak.

2010. máj. 14. 12:05
 9/28 anonim ***** válasza:
60%

punk pasik totál nyerők nálam, én is punk vagyok :P

15/L :D

2010. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejönne egy ilyen típusú fiú, és mivel én egyáltalán nem vagyok extrém külsejű valahogy jobban vonzanak az ilyen formák. lehet van valami az ellentétek vonzzák egymást dologban, bár lehet, h csak részemről.. :D:D
2010. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!