Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak lányoknak! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lányoknak! Mit gondoltok a 18 év körüli vékony, de izmos Punk srácokról?

Figyelt kérdés

Miért néznek az emberek, főleg a nők rossz az extrém külsejü emberekre?


/Normális válaszokat kérek/


2010. máj. 14. 01:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ha összhatásában rendben van, nem zárom ki. Meg ha emberileg. Én rocker vagyok, szóval ismerem ezt az előítéletet. Nem kapásból kéne ítélni, nyilván van oka hogy az az ember így öltözik, valamit ki akar fejezni vele.

Sokan elítéltek engem is, anélkül hogy hozzám szólnának egyszer is. Aztán meglepődnek, ha rájönnek hogy nem ittam el az agyam. Nem szeretem ezt...

2010. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a vékonyakat.

Mert extrémek...

2010. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
én nagyon birom a punk fiúkat, általában havernak, de volt már punk barátom :D nemtudom, engem vonzanak a punk fiúk, gőzön sincs h miért, am nem mondom magam punknak, bár olyan zenét hallgatok, van bakancsom is, de inkább csak olyan elvontabban, de nem igazán punk :D :D nagyon teccenek 13/L
2010. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
előző vagyok. nem volt hanem van punk barátom:D
2010. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bejönne. a ptunkok szexisek
2011. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
szia!nekem nagyon tetszenek:) ha akarsz irj privit.18 l
2012. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Nekem nagyon bejönnek a punk srácok és én magamat is punknak vallom...vannak elég sokan akik lenéznek minket...ez azért van mert valakibe könnyebb belerúgni és kitagadni mint megismerni és elfogadni
2012. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Elözö voltam 15l
2012. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!