Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak lányoknak! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lányoknak! Mit gondoltok a 18 év körüli vékony, de izmos Punk srácokról?

Figyelt kérdés

Miért néznek az emberek, főleg a nők rossz az extrém külsejü emberekre?


/Normális válaszokat kérek/


2010. máj. 14. 01:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
59%
pánk, hol vagytok pánkok ti? max úgy öltöztök,lassan 1 kalap alatt lesztek az emosnak öltözött verebekkel, divatmajmok... igazi pánkokat szégyenítitek
2010. máj. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Te már csak tudod... -.-"
2010. máj. 16. 02:09
 13/28 anonim ***** válasza:
51%

már bocs, de a punkok nem komcsik :D

persze vannak azok is, de azok selejtek, mi anarchisták vagyunk drágám :D

2010. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
19%
Én pl. nem szeretem ha egy ember így beskatulyázza magát, h én punk vagyok h én emos vagyok stb. Azt szeretem ha egy ember egyedi, és bocs a kifejezésért "normális". Lehessen vele bárhol megjelenni, nincsenek fura dolgai(számomra). Egy punkkal soha nem tudnék egy párkapcsolatot elképzelni. Nekem az átlag pasik jönnek be, akiknek nincsenek ilyen hóbortjaik.
2010. máj. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
61%
nekem a punkok tokeletes ellentetei jonnek be stilusilag,tehat a skinek vagy a magyarosabb erzelmuek. Nos ha kinezetre egy apoltabb punk vagy akkor oke,de ha a nezeteid is olyanok mint ami a punkokat jellemzi akkor nalam total bukta. Nalam a belso ertekek fontosak nagyon. 19L
2010. máj. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Nekem bejön, ha egységes az egész ember. Van, akinek jól áll. De akkor ne csak a külseje legyen vagány!


21/L

2010. máj. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
utálom az ilyen külsejű embereket
2010. máj. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Direkt ilyesmi párt keresek, mert nem néznek hülyén rám mert egy kicsit alternatívabb a külsőm. Utálom ha meg akarnak változtatni. Azon túl mindegy, hogy metálos, punk, goth vagy rocker az illető csak ne legyen tucat. Kell valami extra, amitől úgy érzem nem csak egy eszetlen, mindenkihez dörgölődző birkalelkű emberrel vagyok együtt.


Egyébként értékelem a punkokat különösen ha nem abban látják életük értelmét, hogy jól beb.asszanak és szétverjék a várost hanem gondolataik is vannak. Az más kérdés, hogy felénk főként nácik vannak, velük nem nagyon tudok mit kezdeni :S


20/L

2010. máj. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább a skin tipus jön be, de ilyen baromságot nem írok, hogy "Nalam a belso ertekek fontosak nagyon." XD

Persze, hogy fontos nekem is, de a külső is, épp ezért egyiket se emelem ki.

2010. máj. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
19%
Punkok undoritoak :S a hideg kiráz tőluk ... Amiket felvesznek azok a hajak .. szánalmas h azt hiszik h kemények közbe meg ..senkik . erről ennyit peace ...Thug life
2010. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!