Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elmehetnék arcmodellnek?

Elmehetnék arcmodellnek?

Figyelt kérdés

sokan mondták már, és komolyan elgondolkoztam most ezen. Segítsetek!


[link]


[link]


2011. júl. 26. 16:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem-nem,elég férfias az állad és úgy összességébe az arcod.

A szemed és a hajad viszont szép,de ez nem elég.

2011. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem mehetnél, pont hogy van valami különleges az arcodban, egyedi (és szép is e mellett). Én az ilyen, karakteres arcokat kedvelem, legjobb "alapanyag" a rajzoláshoz :).
2011. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%

Teljesen ugyanolyan arcod van, mint Serdült Orsinak.

[link]

Szerintem kivételesen ronda nő, de ne sértődj meg.

Én modellkedem,és nincs olyan, hogy arc modell... Ha modellkedni akarsz ahhoz karcsú és magas testalkat kell, ennyi. Nincs olyan, hogy csak a fejed nézik. Voltam már Milánóban is, és ezek tapasztalatok. Ha arcot fotóznak (pl. kifejezetten smink) ahhoz is ott vannak az ügynökségeknek dolgozó lányok, akik között vannak gyönyörű és/vagy karakteres arcú lányok. Nem keresnek külön "arcmodelleket", akiket nem csak a testükért szerződtetnek, hanem nyilván az arcuk miatt is ilyen munkákra. Szerintem keress magadnak valami más elfoglaltságot :)

20/L

2011. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű, karakteres arcod van, szerintem egy próbát megér.
2011. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
29%
és lepontozza azokat akik mgmondják az őszintét:D akkor minek kérdezed cicavirág?
2011. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!