Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elmehetnék modellnek?

Elmehetnék modellnek?

Figyelt kérdés

18éves vagyok

félhosszú barna haj szőke melírral, kék szem

méreteim:170cm magas 53 kiló

csípő:85 derék:70 mell:85 comb:50

Sokan kérdezik hogy miért nem megyek el modellnek de nem tudom hogy meg próbáljam-e.


2011. ápr. 10. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kicsit alacsony vagy és kicsit vastag a derekad. de nem minden a méreteken múlik (meg persze nem kell mindenkinek kifutó-modellnek lennie), ha van kedved hozzá, próbáld meg, csak ha itt kérdezed akkor valószínűleg nem sokat tudsz erről a szakmáról, kicsit veszélyes így vaktában belevágni. kizárólag akkor csináld, ha nagyon akarod (eddig nem ez érződik).
2011. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kicsit alacsony vagy de nem feltétlen múlik ezen. a combom nekem is ekkora és én ezt nagynak tartom de persze lehet formálni. de ha szép az arcod és jó a kisugárzásod akkor igen :)
2011. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a magasságod oké. ami viszont nem előnyös, hogy a derekad vastag (60 cm az ideális) és a melírozott haj... én modellkedem, de a festett (vagyis pontosabban a nem természetesnek tűnő hajat) nem részesítik előnyben. a melír meg elég természetellenes szerintem...
2011. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy picit alacsony vagy, vastag a derekad és a melírozott hajat szerintem is hanyagold. Elmentél már egy ügynökséghez? Ha el, akkor mit mondtak? Van má'r portfóliód?
2011. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Látatlanban nehéz megállapítani. De amik nem a legelőnyösebbek: 70 cm-es derék sok, melírozott haj kizárva, a 170 cm magasság sem lesz elég.
2011. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!