Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol érdemes modellnek jelentke...

Hol érdemes modellnek jelentkezni?

Figyelt kérdés
nyíregyházi 16 éves fiú vagyok, melyik modellügynökséghez lehet jelentkeznem?
2011. júl. 1. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Kár hogy nem laksz bács kiskun megyében, mert nekem meg fiú modell kellene, kb te korosztályod, amatőr fotózásra... :)

Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni.

2011. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Merre laksz? :-) 186 cm, 63 kg vagyok :)
2011. júl. 1. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:

engem beválogattak egy modellügynökség castingjára,de jobb lett volna el sem menni.csak úgy zsebből kp-ben kellett volna kifizetni 200.000.ft-ot.


énis nagyon szeretnék modellkedni,imádom az ilyen modellkedős műsorokat is,bár én lány vagyok.

a lényeg ugyanaz.várd meg míg felfedeznek,különben a pénztárcád bánja,és sajnos ha rossz helyre szerződsz le,ott határ a csillagos ég.:(

2011. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vogue modellügynökség.nincs válogatás,mész és jársz.kezdő tanfolyam 40.000,a haladó is,de arra nem muszáj menned ha nem akarsz,és részletekben is fizetheted.én is jártam,csak ajánlani tudom.:).

[link]

(Nyíregyházán van.)

2011. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na igen, engem az Angelface Model Agencyhez válogattak be és 150 ezer lett volna a tanfolyam Budapesten.. A VOGUE-t meg megprobálom, köszi..
2011. júl. 1. 23:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Azzal a Nyíregyházi Vogue modellügynökséggel semmit nem lehet elérni csak pénzt kidobni.Aki modell akar lenni menjen normális ügynökséghez pl VM

A VM-nél például nem kell fizetni semmit!És hónapokon belül ha megfelelsz talán kijuthatsz külföldre.Ez a modellkedés.Nem az amikor beiratkozol egy tanfolyamra ahova bárkit felvesznek pénzlehúzás céljából még 173 cm alatt is.Istemem olyan sok idióta hiszi azt hogy modell lehet 160 cm-el...és beiratkozik pl itt Nyíregyházán abba a tanfolyamba.Holott egy normális ügynökségnél mind azt amit ott megkap ingyen csinálják meg tényleg profikkal.

2017. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!