Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó ötlet így modellnek jelentk...

Jó ötlet így modellnek jelentkezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék modell lenni,úgy gondoltam felmegyek Pestre és "benézek" valamelyik jobb ügynökséghez.Hallottam már hasonlót,hogy lányt úgy fedeztek fel,hogy csak bement.Gondolom ha én is így teszek,akkor meg tudják mondani,hogy kellek-e vagy sem.Nem akarok előtte mindenféle hülye tanfolyamot kijárni,mert feleslegesnek tartom.


2010. aug. 11. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
időpontkérés nincs? mert lehet nem érnek rá
2010. aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen,úgy gondoltam,hogy kérek,ez már csak részlet kérdés.:)
2010. aug. 11. 17:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
jah, akkor egy próbát megér
2010. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vannak olyan ügybökségek ahol ez nem igy működik, hanem ugy, hogy neten küldessz néhány képet és az adataidat nekik.És azután ha esetleg megfelelsz, akkor hivnak be.

Ez egy jónevű ügynökség honlapján volt: Az első sorban kb. mindent leirnak:

[link]

2010. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

170 alatt vagy nem lesz beloled nagy modell :P

mert egy bizonyos kortol a meretet is nezik...

2010. aug. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ki mondta,hogy 170 alatt vagyok ?:)

Egyébként köszi a válaszokat!

2010. aug. 11. 17:39
 7/10 anonim ***** válasza:
bocsi, csak nem mondat meg meretedet :)
2010. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze, ha magabiztos vagy, és megvan az alkatod hozzá, nyugodtan próbáld meg. Egyre figyelj, jól fontold meg, hogy hová mész be. Én a VM és a Visage ügynökséget ajánlom, mindkettőből kerültek már ki világhírű modellek. Ha neten nézelődsz, akkor az olyan helyeket válaszd ki, ahol kevés modellel dolgoznak (max 30), mert ott általában mindenkinek van munkája. Az ilyen helyeken, ha igazán látják benned a lehetőséget INGYEN fognak neked portfóliót készíteni, és a munkáidból fogják levonni az árát. Ne ess bele abba a hibába, hogy a mézes-mázos dumára több százezret kifizetsz, aztán meg nem lesz munkád. Ha vannak még kérdéseid, segítek szívesen, én is modellkedem, hál' Istennek elég sikeresen, úgyhogy írj bátran, hátha tudok mondani ezt-azt.

2010. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

18:54

Ne haragudj, hogy én irok, de Te melyik ügynökségnél vagy?És milyen magas?

2010. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia Utolsó!


Én 174 cm vagyok. Nem tartozom egy ügynökséghez sem, én egyedül kezdtem el felépítgetni a karrierem, így szerepeltem már óriásplakátokon, katalógusokban és boltokban dekorációként is. Most van egy menedzserem, és szponzoraim, úgyhogy alakulgatok:)

Ha gondolod, írj privátban, küldj képet, és megpróbálok segíteni.

2010. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!