Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet ennek valamiféle módja?

Lehet ennek valamiféle módja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok,egy másoknak talán érdekesnek tűnő problémával.Összementek a melleim. Nem drasztikusan,de eléggé észrevehető. Volt ugyebár ez a hatalmas forróság,amiben az ember nem kívánta úgy az ételt sem,mint máskor és valószínűleg ennek következtében csökkent a mellméretem. Nem is lenne akkora baj,így sem deszka lettem, csak éppen a mellem volt az egyetlen SZÁMOMRA értékelhető dolog rajtam ezért kicsit "depressziós" lettem. Arra lennék kíváncsi,hogyha visszatér a normális étkezési szokásom, visszaváltozhatnak a melleim? Félek,hogy nem sikerül.

(Lehet buta kérdésnek tűnik,de nekem fontos :)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 26. 02:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ajj ez nem így van. :D Tudod mit jelent a kúra szó? Na, mert azt is kéne tudnod, hogy ez egyáltalán nem egyenlő a testedzéssel. Ja és a fogyókúránál mindenki a koplalásra asszociál, vagy a hülye diétákra, mint pl. az "egyél napi két almát egy hétig és húú, de bomba alakod lesz". A sok hülye meg komolyan is veszi és megbetegszik. Ami pedig nem jó. Szóval inkább ne ajánlgassuk senkinek. :D
2011. júl. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!