Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet ennek valamiféle módja?

Lehet ennek valamiféle módja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok,egy másoknak talán érdekesnek tűnő problémával.Összementek a melleim. Nem drasztikusan,de eléggé észrevehető. Volt ugyebár ez a hatalmas forróság,amiben az ember nem kívánta úgy az ételt sem,mint máskor és valószínűleg ennek következtében csökkent a mellméretem. Nem is lenne akkora baj,így sem deszka lettem, csak éppen a mellem volt az egyetlen SZÁMOMRA értékelhető dolog rajtam ezért kicsit "depressziós" lettem. Arra lennék kíváncsi,hogyha visszatér a normális étkezési szokásom, visszaváltozhatnak a melleim? Félek,hogy nem sikerül.

(Lehet buta kérdésnek tűnik,de nekem fontos :)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 26. 02:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, ha elkezdesz enni szerintem visszanő. :)

Én legalább is egy betegség miatt lefogytam kb. 30kilóra a 170centimhez. Persze mondanom sem kell olyan volt a mellkasom, mint egy fiúnak. :D Amikor visszahíztam szépen visszajött a mellem is. Persze sosem volt nagy mellem. 75/B-s kb. talán picit kisebb. Nem tudom neked mekkora. Meg, hogy a nagy mellnél, hogy működik ez.

2011. júl. 26. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

fogysz->lemegy a melledből, a mell túlnyomó része zsírszövet.

hízol->visszamegy a mellbe.


oké, ha egy 12 éves kérdezi azt mondom oké, de egy 16 éves lánynak miért nincs ennyi esze?

2011. júl. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én most fogyózok, hát honnan fogytam először? Alap, hogy a mellemből. Biológia... :@
2011. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Kicsit megnyugodtam,bíztam benne hogy jó a gondolatmenetem. :)

Igazából nekem sem hatalmas,80/B a méretem,a termetemhez képest számít nagynak.

Kedves utolsó ! Én is így reagáltam,máshonnan is mehetett volna egy pici,de nem vészes,kövér nem vagyok,csak van mit rajtam fogni :)

2011. júl. 26. 15:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Én sem vagyok vészesen kövér, van rajtam felesleg, de nem olyan nagyon vészes. 70/B volt a méretem, de a melltartóim, amik régebben tökéletesek voltak, most elállnak. Jó, én kicsit mindenhonnan fogytam, de én nem kezdek el megint normálisan enni, ergo esélyem sincs visszakapni a dekoltázsomat... :(

2011. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szia. :)

Én most csak ezért,de belehúztam kicsit,a napi egyszeri étkezés helyett visszaálltam a napi háromra,plusz egy kis hajnali falatozás :) Fogalmam sincs mikor fog látszódni egy kis változás,de értékelném :) A fogyókúra szerintem elég butaság,nővérem is állandóan fogyózik,pedig két kislány anyukája és nem érti meg hogy úgysem lesz már ugyanolyan :)

De őszintén drukkolok neked,hogy sikerüljön visszakapnod az adottságodat :) További szép napot ! :)

2011. júl. 26. 17:56
 7/11 anonim ***** válasza:

"A fogyókúra szerintem elég butaság"


Ja, igazad van, legyen minden ducibb nőnek önértékelési problémája, gyűlölje magát, majd hízzon el kórosan, de úgy, hogy több tized évvel lerövidítse az az életét. Teljesen igazad, minden önbizalom hiányos kövér nő aki nem talál párt ne fogyókúrázzon, mert az butaság. Ismét bebizonyítottad, hogy kiba*szottul hülye vagy. A nővéred meg hagy fogyókúrázzon, mi bajod van? Maradjon ő is örökre dagadt csak mert szült, és ba*ssza el ezzel a házasságát?

2011. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez kedves volt :)

Ha valaki 200 kg,akkor fogyókúrázzon,de ne úgy,hogy közben sanyargatja magát és már az ájulás szélén áll az éhségtől. Igen,sokan ezt csinálják.Akkor tartom butaságnak,ha velem egykorú,csinos lányok teszik,mert az a menő,hogyha valaki 20 kg. :)

A nővéremnek pedig teljesen rendben van a házassága. Éppen ezért tartom hülyeségnek az ő fogyókúráját,mert látom,hogy szenved miatta és NEM kórosan elhízott,csak van rajta némi felesleg,de ő sem 20 éves már és ahogyan említettem,2 gyermek anyukája. :)

2011. júl. 26. 18:56
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:03


Nem tudom te miről beszélsz, de a fogyókúra tényleg nagy hülyeség. Egészségtelen az összes, hiába van több ezer fajta belőle. Aki túlsúlyos az szépen járjon el futni, tornázzon otthon, vagy menjen le egy edzőterembe, és mellette figyeljen az étkezésre!! Szóval ki is a hülye?

2011. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
figyelni az étkezésére, és eljárni sportolni, mert eddig nem tettük=FOGYÓKÚRA!:D
2011. júl. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!