Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, és nem a...

13 éves vagyok, és nem a legvékonyabb (kb.170 cm. és olyan 65kg). Ugye nem fogok így maradni, ugye fogok fogyni? Persze segítek is emellett.

Figyelt kérdés
Ahogy kinézek önmagában nem vagyok annyira kövér, mégis annak érzem magam. Heti kétszer járok aerobikra, heti kétszer van tesiórám, és heti kétszer van még külön testnevelő órám. Nem eszek túl sokat, sőt inkább nem eszek egyáltalán. De azért nem koplalok. Ugye azért még fogok nyúlni, illetve változni? Ja, és régen még jazz-balettra is jártam, ami elég kemény volt.
2009. ápr. 5. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én ma olvastam a régi naplómat,az volt benne: 2003.01.03-án 70 kg voltam (megjegyzem akkor voltam 7. osztályos) nézegettem a képeket naggyon kövér voltam...Most vagyok 60kg és 20 éves leszek hamarosan.. Nem fogyókúráztam,foggalmam sincs hogy csináltam. Szerettem magam ugy ahogy vagyok,nem is figyeltem az étreendemre,nem tartottam magam kövérnek,és sikerült:)

Ne törődj magaddal,mondd hogy nagyon jó testalkatod van,és ennyi:)Sok sikert

2009. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se izgulj annyira!Én 13 évesen 63 kg voltam, nem emlékszem pontosan milyen magas, de kb én is 170 lehettem(mindig is magas voltam).Nem csináltam semmi különöset, sportoltam a suliban, de az étkezésemre akkor nem is figyeltem különösen.Most 24 évesen 177 vagyok, és 64 kg. Nem vagyok kövér, nagyon jól érzem magam!Most kezd alakulni a tested is, ne izgulj, főleg ha sportolsz is nem lesz semmi gond!És tényleg az a fontos, hogy fogadd el magad:)
2009. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baj.Nagyon jó,hogy sokat és változatosan sportolsz,sőt ez mellett az étkezésedre is figyelsz.Most kezdesz változni,nőni fogsz még és az alakod is változik!

Szóval ne aggódj.:)

Sok sikert!

14/L

2009. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a mozgással nincs probléma... Most jön a meleg, ha tehetem hétvégén eljárok úszni, futni, és ugrókötelezek, barátaimmal biciklizek és tollasozok. Sokat mozgok. Köszi a biztatást!!!
2009. ápr. 5. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!