Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon rossz...

Szerintetek nagyon rossz alakom van? (lány, képek lejjebb)

Figyelt kérdés

Tudom, nem vadidegenektől kéne megkérdeznem, de a barátaim nem akarnak megsérteni, a szüleim meg elfogultak. Nagyjából megrajzoltam a testem, hogy jól látszódjanak a hibáim. Ez az első kép. (Sportolok, ezért a vállam talán kicsit szélesebb, mint kéne; a fenekem és combom elég vastagok, a csípőm nagyon kicsivel bővebb, mint a mellbőségem. A hasam lapos, ez az egy dolog, amit szeretek magamon. A mellem nem túl kicsi, de lehetne nagyobb.)

[link]


A fenekem kb:

[link]


A combom kb:

[link]


A mellem kb ekkora/ilyen:

[link]


Hasam ilyen:

[link]


Kérlek, komoly válaszokat írjatok.


2011. júl. 15. 21:31
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Persze a személyes véleményemmel nem szeretnék senkit sem megsérteni, ez tényleg csak az én álláspontom. :/
2011. júl. 15. 22:30
 32/47 anonim ***** válasza:
XDXDXD Gondoltam:) Mondok neked valamit:D A te volt pasid egy másik típus. Összekevered a szezont a fazonnal:D bocsi most lehet bunkó lettem hirtelen:) Na de ezt bírom az ilyen lányokbanXD Nekem nem fáj semmi se. A te gondolkodásod a te életed. Olyan pasikba botlasz akiben mást látsz. Ám érdekes, hogy azt írtad olyan pasi kell neked mint én és aztán már nem:D Neked olyan pasi kell aki kézbe vesz és nem te vagy a férfi mellette. Na én attól hogy nem vagyok bunkó attól még férfi vagyok. Vagy te tudod azt mondani, hogy "szeretlek bunkóm"? "imádlak te paraszt"? Neked férfi kell nem gyerek aki azért van veled, hogy .....
2011. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Héhé, nem csak egy fiúmról beszéltem... De mindegy is. Komoly gond az, ha én csak parasztokba tudok úgy-igazán beleesni?? :):/ De mondom, ez tényleg önálló véleményem, amit, mielőtt kijelentettem volna, hozzátettem, "lehet, hogy beteg vagyok"... Egyébként pedig lehet igazad. De én azokat az embereket tényleg meg tudom unni, akik hónapokig arról beszélnek, mekkora szerelemben vagyunk, és nincs bennük semmi meglepetés. Egy bunkó srác mellett minden perc egy verseny, hogy a lány kivívja az elégedettségét, vagy akár egy őszinte mosolyt... szóval nekem ez a kihívás hiányzik a "rendes" fiúkból.
2011. júl. 15. 22:46
 34/47 anonim ***** válasza:
sztem jó22F
2011. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
kb képeknek semmi értelme, ha nem te vagy csak hasonlítasz, akkor értelmetlenek ezek a képek.. kb én is hasonlítok Jessica Albara :D
2011. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Azért jó, hogy ismeretlenül tudsz meguni embereket:) mert nem ismered csak annyit, hogy "rendes". Tehát rendes=unalmas. Köszönöm, hogy elmondtad saját véleményed. Na de nem foglalom az írásaimmal ezt az oldalt. További több fiúkat, ha már sok volt:D Én maradok egynél, ha nem gond;)
2011. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Jó még csak annyit, hogy ezt boknak veszem: Na, ilyen pasit akarok én, mint az utolsó válaszoló...

De már tudjuk, hogy nem volt igaz:D

2011. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
Ó, de makacs valaki... NEm mondtam, hogy esetleg nem érdekelnél, ha ismernélek, vagy nem tettem RÁD semmi lekicsinylést. Én általában beszéltem és tapasztalatból. Amúgy, ha tudni akarod, a sok=három. És nem győzöm hangsúlyozni, hogy amit mondok, az nem feltétlenül igaz, függetlenül attól, hogy mit gondolok én és mit mások. Minden esetre jót beszélgettünk, köszi az élményt :).
2011. júl. 15. 22:59
 39/47 A kérdező kommentje:
Hát ez nem igaz... Azt a megjegyzést a gondolkodásmódodra értettem, és vedd is bóknak, mert büszke lehetsz rá. (és amúgy is dicséretnek szántam) :P:P
2011. júl. 15. 23:00
 40/47 anonim ***** válasza:
Na de erre reagálnom kell. Nem tudtam, hogy ilyen élményt tudok nyújtani neten keresztül^^ Ám én sem úgy gondolom, hogy ennyibő ismerlek. Lehet nagyon jól kijönnék és lehet nagyon jól utálnánk egymást. Nem tudhatjuk.
2011. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!