Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon rossz...

Szerintetek nagyon rossz alakom van? (lány, képek lejjebb)

Figyelt kérdés

Tudom, nem vadidegenektől kéne megkérdeznem, de a barátaim nem akarnak megsérteni, a szüleim meg elfogultak. Nagyjából megrajzoltam a testem, hogy jól látszódjanak a hibáim. Ez az első kép. (Sportolok, ezért a vállam talán kicsit szélesebb, mint kéne; a fenekem és combom elég vastagok, a csípőm nagyon kicsivel bővebb, mint a mellbőségem. A hasam lapos, ez az egy dolog, amit szeretek magamon. A mellem nem túl kicsi, de lehetne nagyobb.)

[link]


A fenekem kb:

[link]


A combom kb:

[link]


A mellem kb ekkora/ilyen:

[link]


Hasam ilyen:

[link]


Kérlek, komoly válaszokat írjatok.


2011. júl. 15. 21:31
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
:P cöhh, mert aztán adok is bárki szavára az interneten... :):p cöhh. kezdő
2011. júl. 15. 22:02
 22/47 Solarian ***** válasza:
Valszeg jól nézel ki.
2011. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
De jó, hogy azonos a százalékunkXD Amúgy ki vert át kit? Mert én biztos nem mivel őszínte voltam. Engem tényleg a belső érdekel igazán. Amúgy meg nem vagyok bunkó:/
2011. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

első 22.03-as: köszönöm..

második 22.03-as: kár is.

2011. júl. 15. 22:09
 25/47 anonim ***** válasza:
Pedig itt már neveztek néhányan bunkónakXD De itt csak osztani tudják az eszet:) Szerintem te is örülnél egy normális fiúnak:)
2011. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Volt már normális fiúm. És az a baj veletek, hogy megun az ember lánya. Főképp, ha ilyen őrült, mint én. :)
2011. júl. 15. 22:15
 27/47 anonim ***** válasza:
De mit untál meg benne? Eltudod mesélni? Kíváncsi vagyok, hogy mit untál meg benne. Mert az unalom nem a normálisságban van:) egy bunkó is lehet unalmas hidd elXD Tudom, hogy mi az unalom, de érdekel hogy neked mi volt az.
2011. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
A személyiség egyénfüggő vagyis mindenki más. Nem minden normális fiú egyforma, szóval attól még lehetünk izgalmasak is.
2011. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Mikor minden nap (egy idő után, persze) megcsókol és azt mondja, szeretlek. Aztán minden egyes rohadt délután ugyan az a program: eelmegyünk valahova, és a fiúm pedig egyfolytában ömleng, hogy jaj, a hajam mennyire tetszik neki, meg az állam, és mosolyogjak többször, mert úgy olyan szép vagyok. stb. Tudom, nem minden rendes pasi ilyen, de ismerek néhány bunkó srácot, akiket egyszerűen falhoz vágnék. Abban lenne egy kis szenvedély. A nyáladzás unalmas nekem.
2011. júl. 15. 22:26
 30/47 anonim ***** válasza:
A Menő manó rád gerjedne.
2011. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!