Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon rossz...

Szerintetek nagyon rossz alakom van? (lány, képek lejjebb)

Figyelt kérdés

Tudom, nem vadidegenektől kéne megkérdeznem, de a barátaim nem akarnak megsérteni, a szüleim meg elfogultak. Nagyjából megrajzoltam a testem, hogy jól látszódjanak a hibáim. Ez az első kép. (Sportolok, ezért a vállam talán kicsit szélesebb, mint kéne; a fenekem és combom elég vastagok, a csípőm nagyon kicsivel bővebb, mint a mellbőségem. A hasam lapos, ez az egy dolog, amit szeretek magamon. A mellem nem túl kicsi, de lehetne nagyobb.)

[link]


A fenekem kb:

[link]


A combom kb:

[link]


A mellem kb ekkora/ilyen:

[link]


Hasam ilyen:

[link]


Kérlek, komoly válaszokat írjatok.


2011. júl. 15. 21:31
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
kb. nem is annyira rossz, mint amilyen jó kb.
2011. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Igen, röpizem és komolyan csinálom, már évek óta. Egyik válaszoló írta, hogy nem is én vagyok a képeken, igaz, gondoltam, ez nyilvánvaló. Illetve mások írták, hogy tegyek fel magamról teljes alakú képet, arc nélkül - az a helyzet, hogy a nevelt énem nem igazán menne bele a dologba, szóval bocs, nem. A rajz szerintem valósághű, mert egy friss képet rajzoltam át, és aztán ezt a körvonalat tettem fel ide.
2011. júl. 15. 21:43
 13/47 tetro ***** válasza:
milyen az alakod, és bevágsz képeket amiket a neten találtál? :DDDDDD
2011. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
jah, kor: 16,5 :P
2011. júl. 15. 21:44
 15/47 A kérdező kommentje:

Arcom hasonlít Nina Dobrevére (csak) ezen a képen: [link]


Csak nekem kicsit szélesebb a homlokom és duzzadtabb az alsó, míg keskenyebb a felső ajkam :)

2011. júl. 15. 21:48
 16/47 anonim ***** válasza:
sunáznánk ;)
2011. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
Nem érdekel az alakod és azt is elmondom miért. Mert számomra a belső tulajdonságok fontosak. Amíg nem ismerlek addig egy átlagos lánynak látlak. Azt tudom mondani a képekre, hogy szépek, de nem ez érdekel:P
2011. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Na, ilyen pasit akarok én, mint az utolsó válaszoló...
2011. júl. 15. 21:58
 19/47 A kérdező kommentje:
:) Amúgy fordított esetben engem is a külső foglalkoztat a legkevésbé. Szerintem én beteg vagyok, de nekem a bunkó srácok jönnek be. Akikből ki kell húzni fogóval, hogy azt mondják, szeretnek, és ha nem szólnak be, akkor a lány azt bóknak veheti...
2011. júl. 15. 22:00
 20/47 anonim ***** válasza:

Tudjuk. Ezt szeretik nők. - Jól átvert.


sunáznánk ;)


12/Pistike

2011. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!