Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zavar a magasságom? (lennt)

Zavar a magasságom? (lennt)

Figyelt kérdés
Sziasztok. 19 éves, 195 centi körüli srác vagyok. Néha előtör belőlem, hogy hogyis nézek ki. Van amikor elfogadom, hogy magas vagyok, van amikor pedig elgondolkodok, hogy jól nézek e ki a magasságomból fakadóan. Igazából nem is a magasság zavar, hanem hogy mellé, elég vékonyka vagyok (már edzek, és próbálok hízni, kicsit izmosodni). Ezek miatt néha nem érzem magam jól, hogy jól néznék ki. Lányok, nektek amúgy milyen magas srácok jönnek be?
2011. júl. 13. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
én 180cm vagyok és rá se nézek a nálam alacsonyabb pasikra. Tessék edzeni és hízni ;) :D
2011. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Én szeretem a magas srácokat.Biztonságban érzem magam mellettük.Engem nem zavarna,hogy vékony vagy :) Sőt...kifejezettem szeretem ha valaki vékony :D
2011. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem a magas srácokat, és inkább vékony legyél, mintsem izom kolosszus.

Eleve én sem vagy egy alacsony lány. (175 cm)

2011. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Ilyen (pasi)problémával még sose találkoztam. Hogy ha valakit zavar a magassága az általában tipikus lányprobléma, fiúkat esetleg az szokott zavarni, ha alacsonyak (170 cm alatt).

Fiúknál a magasság csak előny, tekintélyt is ad szerintem.

2011. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem lenne baj ha a barátom ilyen magas lenne.. én 176 vagyok..magassarkúban meg 180-185..
2011. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 csokissüti002976 ***** válasza:
80%

Barátom 193 centi.

Hogy hízni tudj: egyél mogyorót, attól jobban fog kelleni a kaja! :)

2011. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. júl. 13. 21:29
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

17:28as :) : te veszel fel magassarkút 176 centisen? Én 174 vagyok és "nem merek" venni csak nagyon ritkán. Ez megnyugtató :)


És igen kérdező, max az én problémám lenne a magasság, mert lány vagyok. Fiúk nem lehetnek elég magasak, hogy azt probélának lehessen nevezni. Nekem csak az olyan fiúk tetszenek, mint te. Vagyis 185-től felfelé

2011. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

sziasztok! kedves kérdező! Nem kell aggódni ...ne érdekeljen...mit mondanak légy büszke rá ,hogy magas vagy...eleinte én is így voltam és volt hogy rosszabb volt mint a te eseted...de nem kell ezen görcsölni..


19 éves 192 cm /Fiú

2013. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!