Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hajvasalót vagy mobilt vegyek?...

Hajvasalót vagy mobilt vegyek? (lennt képek, és bővebben)

Figyelt kérdés

Hello! :)

Melyiket vegyem meg? Egy Remington s1051 hajvasalót, amit már évek óta nagyon szeretnék és 50 eurómba kerülne.A hajam negy egyense hanem göndör, szóval van értelme amiért megszeretném venni!

Vagy egy samsung s 5230 mobilt, amit pár hónapja néztem ki magamnak, viszont van már mobilom, és amugy sem olyan vagyok hogy egész nap telefonálok sms-t irok, szóval ha kell megvagyok nélküle egy ideig, annyi baj van a mostani mobilommal, hogy nemsok zene, kép fér rá és túl nagy, de amugy jó :))Ez a mobil 40 eurómba kerülne.

Szerintetek melyiket vegyem meg? csak az egyiket lehet, azt a kis árkülönbséget ne figyeljétek!! 16/L Köszii ( Ha kérdés van irjátok) :))


2011. okt. 7. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én a hajvasalót venném.
2011. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azért irtam ebbe a kategóriába, mert több lány jár erre, és ők jobban értenek a hajvasalókhoz, meg talán a mobil is inkább lányosabb! :))
2011. okt. 7. 20:14
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

hajvasaló.

Ne vegyél azért mobilt, mert menő. Sok ilyen emberke van, aztán nem hívja őket senki :D

2011. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszi első..:))

bocsi, képek lemaradtak.Tehát a hajvasalóról: [link]

és a mobil: [link]

[link]

Minden válasz hasznos, és pontot kaptok érte :D

2011. okt. 7. 20:18
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
képzeld nekem ugyanilyen hajvasalóm van és anno 17 000 ft-ért vettem,és nemrég láttam az intersparba és ott ugyanez 6000 FT!!!!!!!!!!!
2011. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a hajvasalót. amúgy is gondolom lehet bővíteni a mobilt memóriakártyával, úgyhogy azt is meg lehetne oldani sokkal olcsóbban.
2011. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hajvasaló,ha már van telefonod
2011. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha tudsz tegyél a mobilodba memoriakartyat es akkor bármennyi kép meg zene meg miden ráfér majd. amúgy meg jó hogy a hajegyenesítő :)
2011. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A hajvasalót vedd!

Azt a mobilt meg felejtsd el, vedd meg a hajvasalót és várd meg, amíg összegyűlik a pénzed egy másik telefonra. Tapasztalatból beszélek. Nem jó telefon. Nekem is ilyen van, és magától kikapcsol, meg ilyenek :S

ajánlom a zte blade-et, androidos és olcsó is, barátomnak olyan van és nagyon jó :) én is olyat szeretnék :P


De tudd, hogyha vasalod a hajad, akkor nagyon kell rá vigyázni: használj kondicionálót és hajvasaláshoz készített termékeket, mert nekem is nagyon tönkrement a hajam :S :(

15/l

2011. okt. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű,hajvasalót.De vegyél valamilyen hővédőt pl:syosst

hogy ne menjen tönkre a hajad.

2011. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!