Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a magasságom?

Hogy kezeljem a magasságom?

Figyelt kérdés
172 cm magas lány vagyok,de egyszerűen nem tudok felvenni egy nyomorult buliba egy szép magassarkút mert alig akad nálam magasabb fiú,lányból is csak 1-2 velem egy magas van. Egy hegyomlásnak érzem magam,utálok már buliba járni is,még lapos talpúba is! úgy is túl magas vagyok. Hogy kezeljem ezt?nagyon kellemetlenül érzem magam :(
2011. júl. 10. 21:29
1 2
 11/18 anonim válasza:

Figyelj szerintem a magasság egy érték... én 14 vagyok 185 cm nekem is mondják a kortársaim hogy hú de magas vagyok... de nem veszem sértésnek, inkább büszke vagyok rá, és arra is hogy még növésben vagyok :D kosárlabda mellet jól jön a magasság. meg az életben is vannak jó oldalai.


Jah és ami a lányoknál illetti a magasságot, mindig az volt a gondom hogy túl alacsobyak hozzám képest.. de egy magasabb nőre mindig jobban felvigyeltem... csak belőlük kevés van. :)

2011. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszi,ez önbizalmat adott :D
2011. júl. 11. 00:09
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!Én megértem a problámádat!!Nekem pont fordítva van ez az egész. Én sajNos csak 154 cm vagyok és 15 éves.Nőni nem hinném, hogy fogok még és álladóan rosszul érzem magam, mert mindenki akit ismerek magasabb nálam. Ráadásul elég vékony is vagyok, az arcom is fiatalnak néz ki, így 12-nél nem nézek ki öregebbnek és így ismerkedni sem könnyű ezt elhiheted. :( Én szívesen cserélnék veled és szerintem semmi probléma nincs a magasságoddal. :D 15/L
2011. júl. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ez így van :S én 170 cm vagyok, és én sem hordhatok magassarkút :S mert akkor nagyon sok pasi mellett magasabb vagyok :S ez van fogadd el, vagy ne hordj magassarkút :)
2011. júl. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ez most vicc ? tökéletes a magasságod !rossz helyre jársz bulizni!170 cm alatti porbafingós fiúkat meg hagyjuk..
2011. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nos, két lehetőséged van. Vagy elfogadod a magasságod és megtanulsz vele élni (sőt még az előnyeit is élvezni), vagy egész életedben keseregni fogsz emiatt és csak a saját kedvedet rontod el. Nőjj fel. Én 175 vagyok, és még zsenge kamaszkoromban sem voltak emiatt problémáim. Férjem alacsonyabb tőlem és imádjuk egymást! Szóval ne érezd magad kellemetlenül egy percig sem! A legelső válaszoló kicsit durván fogalmazta meg, de tényleg a lényege, hogy ha érettebb leszel, már nem ez lesz az életed legnagyobb problémája. Légy erős, és légy büszke a magasságodra. Ja, és nyugodtan hordj magassarkút (hidd el, aki beszól, még az is irigyel titkon). És az, hogy emiatt nem mész buliba, ... hát ne csacsiskodj máááá! Fel a fejjel.
2011. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

en 175-176cm vagyok, es egyszeruen a magassarku a letelemem.

es hidd el rengeteg helyes magas tizeneves hapsi maszkal az utcakon. ha meg tetszel nekik, akk ne egy magassarku dontse el, h akar e vagy megse. :0

2011. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat nagyon! :) igazatok van :)
2011. júl. 11. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!