Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a magasságom?

Hogy kezeljem a magasságom?

Figyelt kérdés
172 cm magas lány vagyok,de egyszerűen nem tudok felvenni egy nyomorult buliba egy szép magassarkút mert alig akad nálam magasabb fiú,lányból is csak 1-2 velem egy magas van. Egy hegyomlásnak érzem magam,utálok már buliba járni is,még lapos talpúba is! úgy is túl magas vagyok. Hogy kezeljem ezt?nagyon kellemetlenül érzem magam :(
2011. júl. 10. 21:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%

Irigyellek, hogy ez a legnagyobb problémád.

Vannak nálad sokkal magasabb lányok, mégis élnek és virulnak.Majd ha nem lesz meg a két karod meg lábad, akkor kezdj el panaszkodni.

2011. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Kezelni csak azzal tudod, ha elfogadod, sot, buszke leszel ra. Ekkora vagy es kesz. En nem tudom elkepzelni, hogyha 172 cm egy kecses, csinos, noies testalkattal parosul, akkor az hogy tunhet hegyomlasnak. Talan neked is testkepzavarod van, de nem a szelesseged, hanem a magassagod miatt.

En 178 cm magas vagyok, 28 eves, csinos, soha, de soha nem zavart, hogy magas vagyok, sot. En kifejezetten orultem neki. Soha nem volt gondom az ismerkedessel sem, sot, en boven talalkoztam magas ferfiakkal, a legtobb magas ferfi hamarabb felfigyel egy magas nore, mint az alacsonyabbakra. Legalabbis en mindig igy ereztem. Csak az elmult par evben hordok foleg lapos cipoket, vagyis laposabbakat (3-5 cm-es sarokkal), mert a ferjem 185 cm magas es nem erzi magat csucsformaban, ha felhuzok egy 8-10 cm-es cipot. De ha kulon megyunk valahova, vagy pl munkahelyre siman felveszem, orommel.

Tenyleg csak a megkozeliteseden kellene valtoztatni. Vagy a masik tippem az, hogy fiatal vagy, 18 alatti, veled egyidosok vannak azokban a bulikban es a fiuk meg nem ertek el a teljes magassagukat, ezer keves kozottuk a 185-200 cm-es. Par ev mulva ez a gondod szinten megoldodik. :-)

2011. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az önbizalomhiányodat kezeled! Én 175cm magas vagyok és soha nem éreztem magam óriásnak. Nem azt kéne figyelned egyfolytában hogy ki alacsonyabb nálad, hanem lazítani és bulizni előbb utóbb fel fog tűnni, hogy 172 nem is magas;)
2011. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is ekkora vagyok, de sosem éreztem azt, "Basszus, egy kib*szott óriás vagyok!", hiszen egy csomó ekkora nő/lány van, sosem éreztem, hogy kilógok a sorból. Sőt, szeretek ekkora lenni, arányos a testem, szerintem(!) komolyabban vesznek. 19L
2011. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
jó tényleg nem ez a legnagyobb problémám sajnos,csak annyi "törpe" ismerősöm van a környezetemben és annyira idegsít hogy mindig mondogatják,hú de magas vagy..stb. de hát reméljük sikerül megbékélnem vele...köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 10. 22:20
 6/18 anonim ***** válasza:
én is 172 vagyok, de sosem éreztem magam hegyomlásnak :) jesszus ... ma 180 fölötti mondhatná ezt, de szerintem ők sem érzik így és ez a helyes, ami a magassarkú cipőket illeti, elismerem, hogy ez sokáig engem is zavart, de buliba jobb is a lapos talpú, nem fájdul meg annyira benne a lábad, plusz nem rélted annyira, hogy agyontapossák, meg könnyebb benne táncolni is :) annyi csini alacsonysarkú (1-3 cm) és lapos talpú cipő létezik ma már, keresgélj! Amúgy meg 172 centis pasi még alacsonynak számít, szóval hozzád amúgy is a magasak illenek és hidd el sok ilyen van, többség hál' Istennek magasabb
2011. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

javítom: *max 180...

* nem félted annyira


amúgy az is előny, hogy mivel nem hordasz magassarkút nem lesznek problémáid: pl. gerinccel, lábaddal ... stbstb

ha pedig találsz 1 magas pasit, nyugodtan hordhatod

2011. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszi :-)
2011. júl. 10. 22:29
 9/18 anonim ***** válasza:
te még kicsi is vagy...nekem a barátnőm 180 cm én pedig 187cm vagyok...14/f
2011. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
:)
2011. júl. 10. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!