Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a szép a karcsú nőkben?...

Mi a szép a karcsú nőkben? 160cm vagyok és 85kg, de szerintem gyönyörű vagyok.

Figyelt kérdés
A férjem folyton dícsér, és büszke rám. Felveszem a testhez tapadó rucikat is meg ami megtetszik. Az meg felháborító, hogy az orvosok a telt embereket riogatják a betegségekkel. Szerintem az egészség egyik jele az, ha valaki jó húsban van.
2011. júl. 8. 13:38
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
én 160 cm vagyok és 45 kg, de néha kicsit vastagnak látom a combomat, ha magadnak így tetszel meg a férjednek akkor oké, bár szerintem nem ti vagytok többségben a véleményekkel..
2011. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
81%

[link]


Puszi;)

Amúgy eléggé undorítóan nézhetsz ki egy tapadós ruhában:D Meg amúgy is..:)

Ja és egyébként.

Te NEM TELT vagy hanem TÚLSÚLYOS! Tehát nem 160 cm és 65-70 kg vagy azaz még telt, hanem elhízott/túlsúlyos:D

2011. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Az vagyok, aki 160 centi és 42 kiló. Valaki írta, hogy az sem egy matyóhímzés. Pedig igen, nem a kkó számít. EGyáltalán nem tűnök soványnak, bár a csuklóm az eléggé az, de has, comb, fenék nem a legsoványabb rajtam, az biztos :D
2011. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
43%

a sok irigy..:) (nem a súlyára,az önbizalmára)

nem itt kell sajnálni,hogy titeket egy férfi se akar :)

2011. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem mondanám, hogy engem egy férfi se akar :D vőlegényem van, de előtte is 100 pasi közül választhattam. Ennek pedig az egyik oka, hogy sportolok, vigyázok a súlyomra stb.

Neked jó nagy mázlid van, hogy férjet találtál ekkora súllyal és ekkora egóval :D Ráadásul szélesebb vagy, mint a magasságod... Azt mellékesen hozzátenném, hogy nagyon el vagy tévedve, ha azt hiszed, hogy a 85/160 egészséges és esztétikus. Ugyanis az elhízás nem az. Inkább menj mozogni és diétázz, nem az a "menő" ha otthon ülsz a dagadt seggeden és zabálsz. Ha pedig fel veszel tapadós rucit... Nos, az a te dolgod, ha ki akarod röhögtetni magad a világ előtt.


Amúgy meg a kérdésedre válaszolva:

Mi a szép a karcsú nőkben?


[link]


vond le a következtetéseket

2011. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

jééézusom....én 174 cm vagyok és 55 kg

omlanak utánam a pasik, de nincs baj egy gyorsétteremben biztos jobb lesz megöregedni mint egy szerető férj mellet ;)

2011. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
46%

85kg mióta túlsúly?! pfff

Ne törődj azokkal akik kövérnek titulálnak, az a bajuk hogy te így is jó érzed magad a bőrödben, van önbizalmad, és gyönyörű vagy.


170 cm vagyok és 72 kg és tökéletesen érzem magam, és soha nem voltak hátrányaim belőlse, se pasi térne se semilyen téren. Akinek meg a 45kg kell akkor kelljen az!

2011. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
30%
az, hogy nem olyan dagadtak, mint te!
2011. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
31%
A 16:31-essel szerintem kossetek baratsagot.Jol megertenetek egymast. Hogy mik vannak,komolyan mondom dolok a rohogestol.De orulok hogy gyonyoruek vagytok.
2011. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

"Mi a szép a karcsú nőkben?"


Ez most komoly kérdés? xDDD vegyél egy tükröt szerintem :D Kíváncsi vagyok a férjed hogy néz ki xDDDD

2011. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!