Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a szép a karcsú nőkben?...

Mi a szép a karcsú nőkben? 160cm vagyok és 85kg, de szerintem gyönyörű vagyok.

Figyelt kérdés
A férjem folyton dícsér, és büszke rám. Felveszem a testhez tapadó rucikat is meg ami megtetszik. Az meg felháborító, hogy az orvosok a telt embereket riogatják a betegségekkel. Szerintem az egészség egyik jele az, ha valaki jó húsban van.
2011. júl. 8. 13:38
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Hizol plusz 5 kilot es a ferjed lecserel egy karcsubb csjara.Nem baj.Neked megmarad a sok kremes meg hamburger!
2011. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy jól érzed magad a bőrödben. De az nem okés, ha tovább hízol majd mert a szervezeted és a szerveidnek nem tesz túl sok jót csak olvass utána.

Az meg egyenesen fura vagy nem is tudom minek nevezzem, hogy 'Mi a szép a karcsú nőkben?' Akkor ezt hogy mondjam világosan? 1. neked nem tetszik, másnak igen. egyéntől függ, kinek milyen az ízlése és hogy mi tetszik neki. van aki ezt szereti van aki a másikat..ezért színes a világ és benne az emberek.

2. mi a szép a telt nőkben? )költői kérdés)

2011. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

én 176 vagyok és 68 kiló.

Soha nem vennék fel testhezálló ruhát,ha olyan hurkás lennék mint te. Esztétikum is vana világon.

Tudod én most 45 évesen napi 1 órát sportolok és a szüleimen látom,hogy 70 évesen is ezt tudják csinálni.

Hogy naponta úsznak, futnak télen síelnek,nyáron vitorláznak, eveznek.

Te ilyen korodban már régen cukorbeteg leszel, tönkre mentek az izületeid és nehezen állsz fel a fotelből. és máűr 108 kiló leszel.

2011. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Az a lenyeg hogy te ugy gondolod gyonyoru vagy. En is ugy gondolom gyonyoru vagyok.Igaz en 175 cm vagyok es 59 kilo.De az a lenyeg hogy te is,en is imadjuk magunkat.
2011. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
legalább van önbizalmad. :D én a 173 centimmel és az 54 kilommal nem érzem jól magam :DDD de grat
2011. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk egy 160 cm-s 40 kg-s nő sem egy matyóhímzés, az biztos. :D

De igazuk van az orvosoknak, a nagyon nagy túlsúly nem egészséges.

2011. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés tele van testképzavaros emberekkel.
2011. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 hümi ***** válasza:

hát én irigyellek h jól érzed magad a bőrödben.. :D

szép lehet az arca, vagy bármelyik testrész a kérdésedre válaszolva.. De azért ilyen "jó húsban" nem szeretnék lenni már bocsi. :D

2011. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Én 162 cm vagyok és 60 kg. Már 12 kg-ot lefogytam, még 10-et szeretnék. Eddig soha nem vettem fel volna szoknyát, nemhogy feszülős ruhát! Amióta fogyózom nagyobb lett az önbizalmam, egészségesebben étkezem, sokat sportolok, kezd el tűnni minden narancsbőr. Egyébként engem is imádott a pasim 72 kg-osan is, és mindig azt mondta, hogy gyönyörű vagyok. Na de amióta lefogytam, sokkal jobban kíván (ha nem is meri bevallani), és sokkal jobban megvagyunk! ;) Nekem is, neki is ez a jobb! (szerintem)

És szerintem csak ámítod magad!

2011. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
71%
Az egészség egyik jele az ideális súly... Tipikus háziasszony. Fogyj le minimum 30 kg-ot... És tartsad meg a súlyt is majd.
2011. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!