Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől érzitek magatokat...

Mitől érzitek magatokat nőnek? Vagyis mitől nő a nő?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

én pl akkor amikor csinosan vagyok felöltözve

egy szép ruha + magassarkú, egy kis smink..ilyesmi :)

2011. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Én akármilyen csinos ruhába lehetek, akármilyen szép sminkem lehet, ha belül nem vagyok teljesen rendben nem értemmagam igazán nőnek. Nekem a nőiesség nem csupán ruhákban, kiegészítőkben mutatkozik meg, persze ez is nagyon fontos, de ez mind hiába a belsőm nincs összhangban.

Amikor jó napom van, jól érzem a bőrömben, mosolygok, akkor érzem magam igazán nőnek. És ilyenkor akár egy egyszerű farmerban és pólóban vagy melegítőben is nőnek érzem magam.

De kétség kívül a legjobb az, amikor meg van a belső összhang, jól érzem magam, mosolygok, és csinosan is vagyok felöltözve, van egy kis szolid smink. Ilyenkor már nem csak lánynak, nőnek, hanem jó lánynak, jó nőnek érzem magam:)

16/L

2011. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor ,amikor a külsőm és a belsőm összhangban van.

Hány kis fiatal lány tipeg magassarkúban, kivágott felsőben és tapadós naciban vagy kis szoknyában, de egyszerűen nem tud járni a cipőben, nem tud viselkedni a szoknyában és korán sem előnyös számára a ruha. Egy nő akkor igazán jó nő szerintem, ha bájos, kedves, finom és tud viselkedni. Az mindegy,hogy szőke hosszú haja van vagy barna rövid, magas sarkúban van vagy topánkában, ha van egy kisugárzása, jól érzi magát a bőrében és ez látszik rajta, csinos, ápolt.

22l

2011. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor jó nő a nő, ha igazán férfinak érzi magát mellette a férfi.:)
2011. júl. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!