Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Póthajú lányok, plasztikázott...

Póthajú lányok, plasztikázott nők/férfiak nem érzitek magatokat sokkal jobban a bőrötökben?

Figyelt kérdés
A hajamat felvarrták és annyira elégedett lettem a külsőmmel, sokkal vidámabb vagyok és szebb! Ti is így vagytok vele?
2011. aug. 2. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt póthajam sokáig (most már megnőtt a sajátom is) :) Sokkal magabiztosabb lettem tőle, ez teljesen természetes, hiszen a hosszú haj a nőiesség egyik szimbóluma :)

Persze vannak, akik túlzásokba esnek, de szerintem ha valakinek ez kell, hogy önbizalma legyen, és jól érezze magát a bőrében, akkor mért ne?

2011. aug. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen annyira jó érzés és annyira nőies:) mindig ilyen hajat szerettem volna enyhén hullámos és hátközépig ér meseszép :) ahh szeretem magam:D
2011. aug. 2. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
tennel egy kepet magadrol?
2011. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Majd akkor is meseszép lesz, ha leszedik és alatta tönkre van menve a hajad.


Na de nem akarom elvenni a kedvedet. Nyilván jobban érzed magadat, ha a hosszú haj volt az álmod.

Én mellműtétre fogok menni, remélhetőleg én is tele leszek önbizalommal utána.

2011. aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mért menne tönkre a haja tőle? Nekem közel 2 évig volt póthajam és nem ment tönkre a sajátom. Sőt, gyorsabban nőtt, mivel a környezeti hatások nem érték annyira (szennyeződések stb). Persze rendszeresen ápolni kell... Igaz, én csak a hajfelvarrásról tudok nyilatkozni, nekem úgy volt feltéve, a hőillesztés valóban nem egy kíméletes módszer, de a felvarrás az.

Első válaszoló voltam.

2011. aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen én is úgy hallottam, hogy erősíti a hajat és gyorsabban is nő. Ahhoz elég hanyagnak kell lenni, hogy a sajátod tönkre menjen. Pont azért van hajam, mert a sajátomat sose tudtam megnöveszteni mert roncsoltam hajvasalóval meg mindennel, de most hogy póthaj van az eltakarja az eredeti hajam és semmit nem kell csinálnom magától is beáll szépen:) És jobban is ápolom, mint az előtt az enyémet, mert pakolást,hajvég ápolót,olajakat, balzsamot mindent teszek rá, hogy szép maradjon. A hőillesztésről én is úgy hallottam hogy általában károsít mintsem javít.

Képet nem tudok rakni magamról..

2011. aug. 3. 11:21
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem hőillesztve van....hát..már ujra rakom a jövöhéten legkésőbb mer tényé és valo h gubancolodik a lenött rész...ill begubancolodott...remélhetőleg ki tudom fésülni...amugy sokkal jobban érzem magam a póthajammal....ezer éve várom h ujra hosszu legyen a hajam...nekem megnőne....csak most már nem volt türelmem megvárni:)

22L

2011. aug. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó neked hogy nő:) Nekem nagyon rossz állapotban volt de remélem erőre kap :D
2011. aug. 4. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!