Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti vagytok ugy, ha...

Lányok! Ti vagytok ugy, ha jól érzitek magatokat a ruhában ami pl rajtatok van, vagy csinosabban öltöztök akkor sokkal nagyobb lesz a magabiztoságotok?

Figyelt kérdés

és jobb a napotok is már,meg többet mosolyogtk meg ilyesmi?

vagy csak nálam van ilyen? :P


2011. ápr. 25. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Magabiztosságomra ez nem hat. Vagy talán épp fordítva.

Szóval a csinosabb öltözködés általában a kényelmetlenebb cuccokat jelenti. Míg a kevésbé csinos inkább a kényelmest.

És a kényelmesben sokkal magabiztosabb vagyok. Mondok egy példát:

Munkahelyen egyszerű nadrágban+lapos cipőben sokkal magabiztosabban veszek le egy mappát a felső polcról, mint kiskosztümben...


Csinos öltözködéshez inkább a nagyobb "nézettség" párosul, meg a több beszólás idegen fickóktól.

2011. ápr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok önbizalmat ad a csini ruha, szépen dekoltált felső, de jobban érzem magam egy kényelmes farmerban, sima pólóban és tornacipőben.
2011. ápr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Magassarkúban és feszülős csőnaciban / cicagatyóban sokkal nőiesebbnek érzem magam, amitől magabiztosabb leszek. Természetesen én is hordok tornacipőket, de feleannyira érzem jól magam benne :)
2011. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én mindig magabiztos vagyok a valódi fűzőimben :)

Viccet félretéve, a válasz igen, bár nagyon ritkán fordul elő, hogy nem csinosan és extravagánsan megyek ki az utcára. És nem érzem kényelmetlennek ezeket a ruhákat szerencsére.

2011. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csinosabb ruhákban én is sokkal jobban érzem magam... És igen, több önbizalmat is ad :) Hiszen ha belepillantok pl. egy kirakatüvegbe és látom, hogy milyen csini vagyok és jól áll rajtam ez a magassarkú, szoknya/nadrág attól jobban érzem magam.
2011. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én magabiztosabb vagyok ilyenkor :)
2011. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jó,énis most konkrétan ugy is értem hogy ha fel kell vegyetek,vagy fel vesztek egy olyan felsőt pl h nem érzitek jol magatokat benne,akkor attól még ugyan olyan jól érzitek magatokat? :D
2011. ápr. 25. 14:56
 8/10 habibi ***** válasza:
ha olyan ruci van rajtam, amiben jól érzem magam vagy jól nézek ki, akkor sokkal magabiztosabb vagyok, többet mosolygok és a napom is sokkal szebb. viszont ha olyat kell viselnem , amit nem szeretek pl. nem tetszik a színe, akkor rosszul érzem magam
2011. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem sokan vagyunk így. Én is magabiztosabb vagyok ilyenkor és sokkal jobb a kedvem is. :D
2011. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem bírok tipikus "lányos" ruhákban(szoknya, topp, balerinacipő) meglenni, mert kényelmetlen. :D Farmer, póló, kapucnispulcsi. :D
2011. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!