Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha csak sportolok attól a...

Ha csak sportolok attól a fenekem kisebb is lesz vagy csak izmosabb, feszesebb?

Figyelt kérdés
172 cm és 53 kg vagyok. Fogyókúrázni nem akarok, mert igy is vékony vagyok, de a fenekem az alkatomhoz képest nagyon nagy. Vékony comb, nagy fenék ami ráadásul még csak nem is izmos. Szóval ha elkezdenék tornázni akkor a fenekem csak feszesebb, izmosabb lenne vagy lehet úgy is tornázni, hogy menjen le belőle? Illetve milyen torna ajánlott rá? Ha valaki tud valami jót ajánlani akkor még talán képet is küldenék úgy lehet, hogy könnyebb elmondani, hogy mi ajánlott rá.
2011. jún. 26. 14:41
 1/3 cr7junior válasza:

helo.csaj vagy vagy fiu

am egy kepet magadrol :D

2011. jún. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Értesz is ehhez, hogy mi lenne rá jó gyakorlat? Mert akkor küldök képet.

2011. jún. 26. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is ez a problémám.Nagy a popsim,amit izmosítani szeretnék és nem fogyni belőle.

Én már egy ideje Rubint Rékázok popsira,mert az enyém se szép feszes,izmos hanem nagy (habár szép a formája) és olyan plöttyettnek érzem.

Küldhetnél képet :)

18L

2011. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!