Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya vagyok? Mit...

Nagyon csúnya vagyok? Mit tehetnék hogy szebben nézzek ki?

Figyelt kérdés

[link]

16/L


2011. jún. 19. 12:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
szerintem helyes lány vagy, jó az alakod is. mondjuk más szemöldökformát érdemes lenne kipróbálni, de ne te szedd ki, hanem a kozmetikus, mert ő tudni fogja, hogy mi áll jól neked.
2011. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%
A hajviselettel lehet még variálni, a színével, a smink színével...
2011. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is a haj. Eltudnék képzelni neked valami szelídebb barnát. Meg valami kifinomultam öltözködést. Meg hát ez a beállás.:) Kicsit csajosabb stílust.
2011. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Én is a szemöldök-átalakítást javaslom, csodákat művel (én is ettől lettem "szebb"). :) Főleg, hogy nagyon szép a szemed színe.

Új frizurának meg a helyedben megnöveszteném a frufrut. Tudom, hogy most az a divatos, de nem áll mindenkinek jól (nekem se).

2011. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ja, és azt elfelejtettem írni, hogy a csúnyasághoz közöd nincs. :) Csak jobban megválasztatnád a szemöldök-haj kombinációt.
2011. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem túl szexi a pánt nélküli felső pántos melltartóval,még szilikonpántossal sem.Pnt az a lényege,hogy szabadon hagyja a vállat,és így elvész a varázs,nemtudom,így már nem kelt olyan titokzatos hatást.


Nem valami jó ez a kép,az arcodból szinte nem látszik semmi.


Az a nyaklánc nem illik egy ilyen felsőhöz,inkább dekoltáltakhoz vedd fel.És a két szín sem megy szerintem egymáshoz,mert elég hasonlóak...


Nem akarlak lehúzni,csak építő jelleggel írtam le a meglátásaimat.Amúgy jó,hogy sminkelsz,bár jobb lenne közelebbről látni az arcod.


21/L

2011. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nekem ez a stílus ahogy öltözködsz nagyon nem jön be. Pedig alapjába véve nem vagy csúnya. Kipróbálhatnál valami más öltözködési stílust, ez szerintem csúnya.

Esetleg hordhatnál magas derekú ceruzaszoknyát valami narancs-bézs színű virágosat, egy krémszínű passzol felsővel, és egy saruval. Ezek annyira szépek és divatosak mostanában. [link]

Vagy amit linkeltem, ezek is divatos darabok. :)

A szemöldöködet valóban szedhetnéd valami szebbre, ez túl durva és vastag. Menj el kozmetikushoz, ő szépen megcsinálja.

Esetleg próbálj ki valami jó sminket.

Remélem azért tudtam segíteni. :)

2011. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
olyan vagy mint egy avatar :OOO :D
2011. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

szia!


szerintem karakteres arcod van, viszont egyáltalán nem vagy csúnya.


a többieknek igazuk van, egy picit a külső részen vékonyíthatnád a szemöldöködet, de kozmetikussal szedesd ki először, nehogy elrontsd...utána ami kinő pár szál magadnak is meg tudod igazítani


ha a hajad picit világosabb lenne az lágyítaná az arcvonásaidat, meg pl kerek fülbevaló stb, de nekem tetszik a frizurád.


az öltözködés meg ízlés kérdése, nekem nagyon pink :-) inkább semleges színű ruhák 1-2 színesebb valamivel (trikó, sál, színes cipő) felturbózva az előnyösebb, mert szolíd de mégis feltűnő.


mivel barna a bőröd, a fehér, törtfehér stb színek is jól állnának. sőt, a sárga is.

ha választhatnék, a fotó alapján vastag derekú, A vonalú bő szoknyád adnék rád, hasonló topot, de világos színekben és egy bokapántos szandált.


28N

2011. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

hát...nem nagyon, de be kell látni, hogy az vagy. és lehet akármilyen szemöldököd, vagy hajad, vagy öltözködési stílusod, az arcod, a tested ugyanolyan fog maradni. ez most olyan, mintha kvazimódóból egy új frizurával meg menő öltözködéssel akarnátok álompasit csinálni. jó persze nálad messze nem olyan vészes a helyzet mint nála lenne, nem így értettem :D de nemtudom mit hisz a többi válaszoló, egy kis haj változtatás meg smink nem fog felérni egy arcplasztikával. bocsi mindenkitől, hogy én őszinte vagyok:) azért csak pontozzatok le;)

F/19

2011. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!