Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fogyás miatt csúnya lett a...

Timido kérdése:

Fogyás miatt csúnya lett a mellem. Mit tehetnék vele? 17/L

Figyelt kérdés

22 kilót fogytam. Régen 85D - s melltartókat hordtam, most 80/A kell. Eléggé elvagyok keseredve. Vagyis. Nagyon örülök neki, hogy ekkora a mellem, mert olyan kis helyes lett a mérete. Viszont a bőröm... :((( iszonyatos. Mit tehetnék vele? Még csak 17 éves vagyok. :(

168 cm és 56 kg.


2010. aug. 30. 11:50
 1/4 anonim válasza:

vannak ilyen kérmek,de ha azt te nem szereted,akkor fahéjt keverj össze valamivel,hoyg sürű legyen,és kendd rá!

és nagyon hamar lefogyytál,hirtelen,ezt nem tod semmivel se eltkarni,de próbáld ki,amit mondtam!

2010. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

nem hamar fogytam le, 2 évig tartott

2010. aug. 30. 12:49
 3/4 anonim válasza:
Ha két év alatt fogytál le, akkor a megnyúlt bőr hónapok vagy max pár év alatt el fog tűnni vagy minimalizálódni. A minimalizálódást úgy értem, hogy alig fog látszani ott, hogy nagyobb a bőröd ott. Főleg, hogy még 17 éves vagy, és minimum 21 éves korodig érsz. Addig még kicserélődnek a sejtjeid, és a felesleges bőrt is lassan lebontja a tested. :) Bátyámnak is volt már melle, amikor meg volt hízva, és a hasa is nagyon nagy volt. Ő is 2 év alatt fogyott le, és 17 évesen fogyott le, és el is tűnt a megnyúlt bőre 1-2 év alatt. Most 19 éves és már csak egy ici-pici megnyúlt bőrdarab van ott, amit nem is vettem észe, csak megmutatta, hogy az kis bőrtöbblet. De amúgy nem is látszott.
2010. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja, és ő is 20-25 kg-ot fogyott, nem tudom pontosan, hogy mennyit. De ő sportolt rendesen. Nem tudom, azért lett-e jobb a helyzet, mert sportolt, vagy egyébként is jobb lett volna. Legfeljebb, ha csinálsz néhány fekvőtámaszt vagy kis mellúszást, bajod nem lesz belőle.
2010. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!