Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől izmos automatikusan...

Mitől izmos automatikusan minden fiú napjainkban kb 14 éves kortól és mitől nőnek akkorára?

Figyelt kérdés
Nem értem mi zajlik a világban, de én nem tudom lefogyni, izmosodni sem és csak 184 cm vagyok.
2011. jún. 12. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia

a 96kg már nem is egészséges... 184 centiddel max 85-90 kéne legyél... Menj el konditerembe. Én is telt voltam és keményen diétáznom kellett hónapokig, hogy lefogyjak és heti 3-4x járok terembe, meg még otthon csinálok ezt-azt és most.... meg van az eredménye. Tele van a net edzéstervekkel, étrendekkel meg mindennel. Elég ha evés terén is betartasz pár szabályt, és máris letudsz fogyni. Ja igen borzasztó dolog éhesnek lenni, de az is, hogy igénytelen a kiállásod, ami elég rossz kihatással van sok mindenre.

2011. dec. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Háát nem tudom, az én környékemen az összes srác olyan gizda, tiszta vékonyak. Az én lábam, karom vastagabb, pedig kis termetű vagyok. :DD

16/L

2012. jan. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én 14 leszek tavasszal és 185centi vagyok. Ez se olyan jó mert a korosztályomba inkább a 160-175centi az átlag:/ Elterveztem, hogy nyáron én is elkezdek edzeni... Úszás futás, esetleg kondiba járni stb...

Ha ennyire zavar akkor keményen kéne sportolnod és étrendet váltani. De ezeket már biztos hallottad...

2012. jan. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
hát igen, a mai világba tényleg nagyon divat a gyúrás, mert mindenki kétajtós szekrény akar lenni, de viszont inkább tapasztalatom szerint a kitartás és az akaraterő sokkal fontosabb, hisz vannak olyanok akik 1-2 hónap után megunják azt abbahagyják, de nagyon kevesen vannak akik több éven át csinálják, hiába kezdenek neki a gyúrásnak vagy 100-an, csak a 20% jut el odáig hogy teljesen full izom lesz a teste
2014. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!