Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a Hello Kitty...

Szerintetek a Hello Kitty mennyire divat még napjainkban?

Figyelt kérdés
Vagy még meddig lesz divat?
2011. jan. 23. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
divat a 3 evesek koreben, a tinik koreben a rockos stlilussal otvozve divat asszem, legabbis en szeretem
2011. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyannyira divat, hogy még egyetemen is akadnak lányok, akik megőrülnek a Hello Kitty-s cuccokért. Sztem jelenleg a Playboy legnagyobb konkurenciájának számít.
2011. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
sz.rok bele, hogy mi divat és mi nem divat. ha tetszik és van rá keret, megveszem/felveszem... -.- nem tudom minek kell a divattól függeni.
2011. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem azért kérdeztem mert csak akkor fogok venni hello kittys dolgokat ha olyan válaszokat kapok, hogy divat!! Csupán érdekel! Vagy ilyenre nem is lehet gondolni igaz?...
2011. jan. 23. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Kislányomnak vásárolok inkább Hello Kitty-s cuccokat, de én is felvenném:-D
2011. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi,ez jo kerdes engem is erdekelne konkretan h meddig lesz divat,mert akkor elöre vasarolnek a picimnek.
2014. máj. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!