Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez már a túl izmos kategória...

Ez már a túl izmos kategória lányok?

Figyelt kérdés
A srác a képen szerintem pont ideálisan néz ki, ti hogy gondoljátok lányok ez már sok vagy számotokra az ilyen testalkat a vonzó?
2011. jún. 9. 15:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
én inkább szálkásnak mondanám. de ilyen pali..hát nem tudom..ritka, hogy normális legyen...
2011. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nézni jó, otthonra nem kéne...
2011. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nekem csak az tetszik benne, hogy nincs borotválva, hanem van rajta egy pici szőr. Egyébként a teste egyáltalán nem jön be, a feje még úgy se.
2011. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Tetszik tetszik, de nem jönnék össze ilyen sráccal mert szerintem többet foglalkozna magával mint a barátnőjével :)
2011. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik :), az izmos testű fiúkat szeretem.
2011. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Azért ahhoz hogy valakinek ilyen teste legyen, napi szinten kell konditerembe járnia elég szigorú diéta mellett. Azért nem mászkálnak az ilyen testű férfiak az utcán tömegével, mert a legtöbb ember sulizik, dolgozik stb, szóval nincs ideje (vagy pénze) rá. Én is szeretném ha ilyen testem lenne, de egyszerűen az egyetem mellett nincs időm rá. Pontosabban lenne, de akkor pedig tanulásból és gyúrásból állna az életem, semmi pihenés és szórakozás. Úgy pedig nem sokat érne a dolog.
2011. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nekem ez már sok.Egyáltalán nem tetszik,bár 1 jobb fejjel lehet,hogy bejönne,de így egyáltalán nem.

És az ilyen pasik többet foglalkoznak magukkal,mint bármi mással,beképzeltek,nagyarcoskodnak,talán még bunkók is.

Nekem ez jut eszembe,ha meglátok 1 kigyúrt pasit,ezért nem is kéne,jobban szeretem a gizdákat :P

2011. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nagyon jó teste van*-*:)

De én kevesebb izommal is beérném:)

2011. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!