Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Főleg a tizenéves...

Lányok! Főleg a tizenéves kategória, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
ha egy fiú borotválja a hónalját és a péniszt + környékét és a zacsit is :D jobban érzem magam így, amúgy se vagyok túl szőrös, csak a lábszáram, és érdekelne a véleményetek. 16/F
2011. jan. 21. 16:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%

le leszek hurrogva, de egy pasi ne borotválja magát sehol sem. még a hónalját sem...szerintem

19L

2011. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem sem...

Jó, hónalj mehet, lehet, hogy úgy könnyebb neked egy nyrái napon, de a többit minek ? Csak a karod meg a lábad ne borotváld, könyörgöm !

16/l

2011. jan. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
39%
Multkor Peti meg Linda kozosultek a Baratok Koztbe, hat azon a sracon semmi szor nem volt. Fuj! Undorito. Egy fiu ne legyen csupasz csiga.
2011. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

először is köszi a válaszokat :D

a lábam és a karom semmi pénzér nem borotválnám le (na jó, ha hetekig nem kéne társaságba mennem egy pár misiér bevállalnám :D) :) a hónaljamat azért, mert eléggé izzadós vagyok, és ott lent is, + ha rám jön a kangörcs elég zavaró :D főleg hogy nem túl méretes és ha hosszúra nőne a szőr... :D

2011. jan. 21. 16:27
 5/25 anonim ***** válasza:
Nekem a hónalj fér csak bele.
2011. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Nálam a borotvált hónalj alapkövetelmény és szeretem, ha az intim tájék is csupasz vgy legalább rövidre nyírt. A csupas láb, kar nekem sem tetszik.
2011. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Hát ugyan a 20elején vagyok, de talán beleférek a képbe. Max hónalj. Intim területen max kurtítsd a szőrt, de a tök csupasz szerintem groteszk látvány, és nem ezen múlik a méret, az szőrben is ugyanakkora. xD

Ja meg arc, de semmi mást, azért tartsuk meg a nagy nehezen kialakult nemiségi kérdéseket, lassan tényleg nem lehet megkplönböztetni egy lányt és egy fiút a korosztályodból, ami azért nem túl nyerő.

2011. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
engemnem nem zavarna:) csak a kar/láb, ilyenek:)
2011. jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A szőrtelen hónalj alapkövetelmény, és szerintem jobb, ha egy fiú lent is borotválja. Viszont a borotvált láb és kar taszító.
2011. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
szerintem ez alap.
2011. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!