Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Főleg a tizenéves...

Lányok! Főleg a tizenéves kategória, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
ha egy fiú borotválja a hónalját és a péniszt + környékét és a zacsit is :D jobban érzem magam így, amúgy se vagyok túl szőrös, csak a lábszáram, és érdekelne a véleményetek. 16/F
2011. jan. 21. 16:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nálam a hónalj és a nemiszerv körülötti rész is teljesen alap dolog :/ kinek mi a zavaró :S

16/L

2011. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Magad is írod, hogy neked így kényelmes, mert nagyon izzadsz. Ha összejössz egy lánnyal, nem hinném, hogy az lenne a problémája, hogy szőrös-e a hónaljad vagy sem.
2011. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
A hónalj szerintem alap dolog, csak a kezedet és a lábadat ne,de még szerintem a mellkas is belefér....
2011. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

szerintem a hónalj az kell és a mellkas, láb, kar is, de csak akkor, ha ilyen nagyon sok van.... hogy is fogalmazzak.... hogyha nem sok, akkor nem, mert én sem szeretem a csupaszokat, viszont zavar ha nagyon sok....

14/L

2011. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! jöhet még!

amúgy valaki írta, hogy szőrben is akkora marad, hát persze, de így nagyobbnak tűnik :D

2011. jan. 26. 20:39
 16/25 anonim válasza:
én nagyon szexinek tudom találni a szőrt lábon alhason és hónaljon persze nem a nagyon a nemi szervnél meg nem legyen dzsumbuj amúgy a csupasz hónalj és ágyék kisfiús és nem túl szexi
2011. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
21:00-ás vagyok 16/l
2011. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A szerszámját borotválja le azért, de a hónalját, meg máshol ne. Nekem a férfias férfiak tetszene speciel, de izlések és pofonok. :)
2011. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

a hónalj az szerintem legyen csupasz, nem nagyon bírom, ha nem az:D a nemiszerv körüli rész legyen mindenképp kordában tartva. nekem a rövidre nyírt és a csupasz is jó. a kar, láb dolog kegyetlen szerintem:D ránézek egy pasi karjára és szőrtelenebb lenne mint az enyém, hát hagyjon már..:D a mellkas és az alhas körüli mértékletes szőr szerintem szexi.:)


17,5/L

2011. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

szerintem jobb ha a hónalj le van borotválva, a többi meg nem érdekel:D

15L

2011. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!