Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg csunya vagyok? Már...

Tényleg csunya vagyok? Már nem tudom eldönteni sok negativ megitélést kapok a környezetemböl

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 20. 01:19
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Egy kis szakáll nem ártana, plusz valami izomzatot is felszedhetnél, meg súlyt, elég vékony vagy.

Ez az én ízlésem, de döntsd el te magad, mi lenne a jó természetesen. :)

21/L

2011. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
a szakáll szerintem is jól állna, de a hajad le ne vágasd! tök jól néz ki :)
2011. máj. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
előző vagyok, még annyit, h látszik h megosztja a képed a lányokat, de szerintem pont azoknak tetszel akiknek tetszeni szeretnél ;) a többieket meg sz@rd le 21L
2011. máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy vágasd le, de hát rocker vagy... :D

Egyébként én is rocker vagyok, de csak a zenei stílusom és nem az öltözködésem stílusa. Rövid hajjal is lehetsz rocker, az sokkal jobban állna! Helyes vagy, de ez a haj igénytelen. :)

2011. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Háát Nekem nagyon nem jössz be, annál csúnyább nincs ha egy fiú haja ennyire hosszú... vágasd
2011. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!