Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépnek találod ezzel az...

Szépnek találod ezzel az alkattal, vagy elborzaszt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 6. 23:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

02:39-es! Azért azt ne mondjuk rá,hogy nem egészséges! Ez azért még az arányosan telt,vagy molett kategóriába tartozik,nem pedig a kövér,elhízottba! A fotón meg nem kell kiakadni,nyilván molett modell a csaj,és valami magazinnak készülhetett,ezért a profi fények(meg gondolom a retusálás is),de így van ez a 40 kilós modellekkel is. Nem tudom hány kiló lehet ez a nő(mivel nem tudom azt sem hány centi),de én is voltam ilyen alkatú,amikor a 169 centimhez 70-73 kiló voltam. Hasam szinte semmi,de a fenekem nagy,a combjaim is kb ilyenek voltak,és a mellem sem kicsi,arányosan oszlott el a felesleg,a pasikat meg nem lehetett levakarni(és ezt nem nagyképűségből mondom). Azt sem lehet megállapítani,minden teltebb nőről,hogy löttyedt e,és ezt is tapasztalatból mondom,mert annak ellenére,hogy volt feleslegem,sokat tornáztam,a combjaimon kőkemény izom volt,és a fenekem is feszes volt ráadásul narancsbőr nélkül. Őszintén szólva jobban is tetszettem magamnak akkor,mint most. :)


25/N

2011. máj. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%

Huhh ez aztán a telitalálat:D


Szerintem tökéletes alakja van!

2011. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%

tolnám:)

ez még nem kövér,és az arca is szép.

2011. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%

idióta :D

köszönöm a 16%ot, nem sértődtem vérig, de látom a szokásos iq szint megint mutatkozik. :) Bár éjjeli gyk-s baglyok közti hsz-hez kicsit le kell süllyedni.

Szerintetek nincs igazam? Szerintetek ez a nő pl ÍGy néz ki a valóságban?!

álmodjatok, vagy pedig ne legyenek illúzióitok.

Szinte tanúja voltam egy tök hasonló esetnek, a csaj úgy kipingálta magát egy esküvőre, hogy a srác a csontig szerelmes lett belé. szó szerint. Másnap mikor már meg is beszélték a randit (a fiú ugye el volt ájulva, mert el se akarta hinni, hogy igent kapott egy ilyen lánytól)

mi történt? na mi? NEM ISMERTE FÖL!! XD

El akarta már küldeni azt a "csirkét", hogy hagyja már békén, mert épp találkozója lesz. Hát igen, elég ciki volt. és itt ráadásul még csak nem is volt fotoshopp meg hasonlók.

Ez egy igaz történet, és ez a valóság. Verhetitek amennyit akarjátok egy szupermodell fotóra xD, arról aztán nem fogja megmondani senki, hogy ez milyen jó csaj lehet.

amit mondtam továbbra is fennáll, akkor kaphat igazi véleményt, ha normális ruhában, kiló smink, átszínezés, műcuccokkal pótlás, fényezés és fényeffektek, kamerabeállás és egyetlen bizonyos szögből való bepózolás nélkül lehet róla normális képet látni. addig lehet akármilyen erős a véleménye az összes szerencsétlennek, am nem rossz kép. Hányadik nekifutásra sikerült, mennyit állhatott ott amíg ez összejött? 1-2 óra?

....:D

2011. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%

Tessék,lehet,hogy itt pár kilóval vékonyabb de ez ugyanaz a csaj ,nincs rajta kilónyi festék,és a kép se profi,annyira szörnyű?


[link]

2011. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%
ez is ugyanolyan modell kép.... csak egy másik :P
2011. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
30%
Elég gusztustalan férfiszemmel
2011. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem nagyrészt az ilyen aklatú nők tetszenek. Igazán nőies, formás.
2011. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a piszkafa modellek a divatosak, de ha nem ruhafogasnak kell, inkább választom a nőieset.

[link]

[link]

[link]

[link]


Nem tom ki hogy van vele, én tolnám mint a lopott biciklit.

2011. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!