Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépnek találod ezzel az...

Szépnek találod ezzel az alkattal, vagy elborzaszt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 6. 23:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
ilyen hülye ruhák miatt nem látom, mert most vagy egy picit kövér, azzal nincs semmi baj, de eltakarja a kezével, a másiknak meg amiatt a hülye ruha miatt olyan absztracht teste van, úgy néz ki mint hogy ha egy embernek 2 méter hosszú lábakat adtak volna.
2011. máj. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően úgy gondolom, hogy egy kövér nő is lehet esztétikus, lehet jó ránézni, ha odafigyel magára, nem slampos és az alkatának megfelelő ruhákban jár. És ezt nem azért mondom, mert én is az vagyok. Ő is lehet csinos.
2011. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Telt,de így női szemmel,olyan "gusztusosan" telt,egyáltalán nem borzasztó!


25/N

2011. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Lehet hogy kilóra annyi mint én de az eloszlásával cserélnék. :D

Nekem vastag a derekam, kicsi a cicim. Hát igaz, ő sem vékony, de nézzük csak... van cicije, van dereka, hosszú formás combja, és bizonyára feszes feneke, bár nem látszik. Szerintem sok pasi csorgatná a nyálát, ha végig sétálna egy falatnyi fürdőruciban a Balcsi parton! :)

2011. máj. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon is vonzó. Szerintem.


Egyébként sokkal szebb egy telt idomú nő, mint egy teljesen összeaszott szatyor, amiről fel sem ismered, hogy mi az...


:)

2011. máj. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kérdésemet egy régebbi kérdés inspirálta, ott elég kemény lehúzás volt...hmm, érdekes.

Különös módon én vékony vagyok, de ez az alkat nekem sokkal jobban tetszik, mint ami most van nekem. (:

2011. máj. 6. 23:55
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
én meg rühellem az ilyen modell és photoshopposított képeket, ha véleményt akar a testéről tegyen fel magáról ruhában vagy ruha nélkül rendes képet pózolás, fényeffekt és kiló smink, műcuccok nélkül.
2011. máj. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sexy. A pasik szeretik a nagy feneket, ha szép derék társul mellé.
2011. máj. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
Az a baj ezzel, h rohadtul ferdít. Egyrészt ez már nem az egészséges kategória, másrészt pedig ez a nő nem így néz ki. Persze a photoshop mindenkiből királylányt csinál, de ne túlozzunk. Feszes fenék? Are you kidding me? Neeem ez a nő 90% h löttyedt, és azt h van-e dereka v csak csináltak neki, csak a photoshop mester tudhatja. De már megint eljutunk oda h átesünk a ló túloldalára. Nem normális az anorexia és ez sem. Megáll az eszem, sosem tudjuk belőni, mi az egészséges?
2011. máj. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
A ruha borzadály, a nővel semmi gond.
2011. máj. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!