Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt inkább csak lányok vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt inkább csak lányok véleményére lennék kíváncsi. Én 21 éves srác vagyok sportos alkattal, szeretnék még szexibb lenni a csajomnak, hogyan?

Figyelt kérdés
sziasztok mi számit egy fiuban mitöl sexy vagy mitöl jo mi inditja be a fantáziátokat ..ha a kölsö netán akkor mien legyen ? mit szerettek de saját szavaitokkal is lehet kiváncsi lennék.. sportos felsö test kockás has vagy csak sportos hm?
2009. jún. 13. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

A kockás has nem áll mindenkinek jól:) ha szexybb akarsz lenni akkor lágy minden lány szemében ellenálhatatlan:) ha jó a popsid akkor vegyél fel olyan gatyát ami egészen véletlenül a csípőd alá esik:):P

a lányok 90%-a a pasik hátsóját stíröli:)

sok sikert a változáshoz:):P

2009. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre nem tudok hirtelen mit mondani, mert egyéne válogatja h ki mitől szexi. Viszont egy jó parfüm...az aztán hatásos...Legalábbis nálam:)

20/L

2009. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
a popsi és a parfüm ahhaa :) de nekem egy jó hajtól is beindul a fantáziám
2009. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem ha egy kicsit borostás..múltkor fazont változtatott az arcán- körszakáll.hm sexy volt,,csak ő midig leborotválja pedig nekem az írtó sexy,,de nem minden csajnak jön be a szőrös arc.
2009. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden lánynak más az ízlése, szóval én most csak az enyémmel tudok segíteni. Az izmok: ne dagadjon mindenhol, de ne legyen nyápic sem. Az a jó, amikor pont annyi izom van, hogyha ránéz a csaj a pasira, azt lássa rajta, hogy meg tudja védeni magát,ha kell.
2009. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam nagy előny a borosta, a hosszú haj. Bár ez is változó. Én bukom a rockerekre. Jótanács: a hónaljad ne legyen szőrös és az orrod xD. Jah, és a szagokra különösen figyelj oda. ajánlom a csokis AXEot. Szerintem az vmi vadító :p
2009. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hhehee köszike a válaszokat
2009. jún. 15. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:
egy kis pocak!:) utálom a kockahasú kigyúrt állatokat (ti is megnézitek a playmate macákat de nem kéne bnőnek:) ugye? aztán igen a popsi, ne legyen lapos és kicsi, egy kis váll kell tudod hogy érezze az erőt a csaj:)nameg igen hát a parfüm:) de ha szeret szine mindegy hogy nézel ki, a belső a legfontosabb. hamár szerelmes, akkor úgy is téged talál majd a legjobb pasinak:) legalább is nálam igy működik 21/L
2009. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez szép válasz volt
2009. jún. 19. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!