Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körte alkattal mit lehet kezdeni?

Körte alkattal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

milyen mozgással lehet ellensúlyozni, hogy derék vékonyabb legyen, csípő is vékonyabb, külső combok is?

Tudom hogy ez egy alkat, de valamennyire biztos lehet kicsit homokórásítani :D


2009. máj. 31. 22:49
 2/9 A kérdező kommentje:
hűha! Köszönöm szépen :)
2009. jún. 1. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
A körte alkat jön be legjobban a pasiknak! Én örülnék, ha nekem lenne olyan!
2009. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a homokora jon be leginkabb!

a kortek nem eppen szerencsesek, nem egy korte alkatu ismerosom van es sajnalom is oket, mert also reszen aranytalanul nagyok, felul meg lapos mint a deszka..:S

2010. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat...en korte alkat vagyok...es a pasik imadnak ugyhogy...nem tudom...de nekem azrt kozepes meretu a melle...ugyhogy...Amugy en is utalom mert qurva konnyu meghiznom...es ami a legrosszabb hogy az egesz alulra megy...borzalom...amugy BEYONCE IS korte alkat..nah azzal meg mi van???? Es jennifer lopez is ....salma hayek es meg sorolhatnam...szep a korte alkat csak nem eppen szerencses mert rengeteget kell vele szenvedni...nekem is jobb lenne..ha olyan alkat lennek ami kevesbe hizos...Hiaba a szep alak ..ha az eletedet meg szenvedesse teszi mivel egy grammot hizz es nevetsegesen nezel ki...De ha ki vagy sportolva ezzel az alkattl...akkor mindnkit soporsz..
2010. jún. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szivem te osszekevered a kortet a homokoraval....
2010. jún. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mar miert kevernem ossze????
2010. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem korte alkatom van s nem homokora...sajnos :S
2010. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hm,nekem a vállam és a csípőm egy vonalban van, de a fenekem nagyobb, viszont mellem meg kicsi. És nem vagyok könnyen hízós. Amúgy szerintem is jobb ez az alkat, mint mondjuk a nádszálak, akiken semmilyen nőiest nem lehet felfedezni.
2011. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!