Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a lányokról?

Figyelt kérdés
külön-külön ?
2011. máj. 1. 13:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A két kockás inges bejön. Persze lehet csak perverz vagyok.
2011. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14:36osnak teljesen igaza van,mindegyikre ráférne egy stylist.Egyszerűen gáááz.:))
2011. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A sötétzöld felsős átlagos, csinos, de a többi eelég csúnyácska... :(
2011. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

hát én most arról beszélek amelyiken állnak:

1. hát átlagos, de a haja nem tetszik..pontosabban a frufru. szemüveg nélkül biztos szebb lenne.

2. jót tenne neki egy kis sportolás... neki a haja tetszik, de az arca nem igazán. bár ha eltűnne az az irtó nagy toka ő is egész szép lenne.

3. szerintem talán ő a legszebb, bár szerintem a haja annyira nem jó, kicsit lelapul, de tényleg csak most kivetnivalót kerestem, ezen kívül a haja szép, az arca is.

4. hát nem tudom, ő egy kicsit fiús. ez a haj egyértelműen nem jó, de az arca egész szép.

5. rajta egy kis smink nagyon sokat dobna, ilyenek a vörös hajú emberek. és szerintem a szemöldökét is megerősíthetné. egyik osztálytársam is vörös hajú, és egy kis sminktől és attól, hogy a szemöldökét átrajzolta sokkal szebb lett. és engedje ki a haját is!

6. szép az arcod, de a szemed olyan fura...kancsal vagy? mert akkor bocsi... és a hajad se tetszik igazán, bár arról nem te tehetsz, hogy ennyire göndör.

2011. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A második képen középen lévő zöld közül mind ocsmány.
2011. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
a hosszújú zöld felsős jól néz ki, a többiek szegények vagy csúnyák vagy átlagosak
2011. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom miféle group ez, de nekem egyik sem jön be. A középső zöld felsős nem néz ki rosszul, de az a kisebbségi beállás elég sokat ront, bár lehet csak fiatal..
2011. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!