Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok ezekről a...

Ti mit gondoltok ezekről a lányokról?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok azokról a lányokról akik minden kommentbe azt írogatják hogy szeretleeek te NAGYNŐŐ te punci így meg úgy tudjátok mikre gondolok. mert én ezektől rosszul vagyok:S nálunk az osztályba szinte csak ez megy külsőre én is az ilyenekhez tartoznék de nem vagyok egy hullámhosszon velük ezért kicsit kinéznek mindenért engem, persze csak a hátam mögött de ez számomra nyílvánvaló.

nektek mi a véleményetek az ilyenekről?


2010. júl. 21. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
hogymivan?
2010. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
képmutatóak, hidd el az ilyenek a barátnőiket is kibeszélik a hátuk mögött, sajnos a mi osztályunkban is vannak ilyenek
2010. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szánalmas és nevetséges
2010. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a szánalmas szó a legjobb kifejezés ezekre a kis pitsákra. Annyira idegesítőek ezek a hülye dolgok, amit említettél is, hogy ezt azt írogatnak egymásnak. De majdcsak kinövik egyszer, hiszen még gyerekek. :) De jó, hogy vannak olyanok mint te, akik túllátnak ezen, és nevetségesnek tartják ( teljes joggal ) ezeket a megnyilvánulásokat. Komolyan én is úgy megráncigálnám a hajukat, vagy simán pofán csapnám őket, hogy térjenek már magukhoz, és nézzék már meg mit művelnek, SZÁNALOM!
2010. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszik hogy menők, közbe meg ku.va égők.Undorodom az ilyen csajoktól.

17/f

2010. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is rühellem az ilyeneket!Erre meg,az egyik barátnőm pár hónapja megismert egy csajt aki ilyen,azóta ő is teljesen átvette!90 kép myvipen,meg ez a hülye tenyérbemászó stílus..fúj.Rá sem ismerek.
2010. júl. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!