Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek fontosak ezek...

Lányok! Nektek fontosak ezek egy fiúban?

Figyelt kérdés

1. Ugyan azt a zenét hallgassa, mint te. (vagy csak hasonló zenei ízlés)

2. Ne igyon/cigizzen.

3. Legyen ápolt.

4. Bírják a barátaid.

5. Ne legyen szexéhes, ne járjon mindig azon az esze.


2011. ápr. 24. 19:50
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy elég férfias(ez a hiszti nem éppen az), emellett még hülye is vagy, valóban csak a pénzedben bízhatsz... :)
2011. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Annyira jó, hogy így ismersz :D

Testépítéssel foglalkozom, mint sport, emellett ma szedtem ki 8 fát így gyökerestől, múlt héten bontottam le egy házat, emellett egyetemre járok, OKJ-zek, és egy saját céget is vezetek, kenu és kerékártúrákra járok.

Szerintem eléggé férfias dolgokat csinálok, és normális is vagyok.


Sajnálom, ha ez fáj a pici lelkednek. De egy nőnek nem a zene a legfontosabb, én pl minden zenei stílust szeretem, és lesz@rom, hogy a barátnőm mit hallgat. Nem írom neki elő, hogy csak Roadot, vagy csak Paul Kalkbrennert, esetleg Chopin-t hallgathat, mindenki azt hallgat, amit szeret. A ne igyon ne cigizzen rész nagyjából tartható (a cigi visszataszító), azért alkoholt bizonyos alkalmakkor muszáj inni, de, ha valaki ez alapján ítél meg valakit, az elég gáz. Legyen ápolt, ez is olyan, hogy minden emberre teljesül, aki nem putriban lakik. A ne legyen szexéhes pedig azt jelenti egy férfinél, hogy kasztrált, vagy hazudik.

2011. ápr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

,,Számít a külső, a pénz, a humor, és az önbizalom kb..."

,,Minden nőnek ez számít"

Figyelj te minden nőt ismersz, hisz ezt írtad, akkor én is téged. :D Van párom nem gazdag és nem a külsejével fogott meg, hanem a kitartásával a humorával és a kedvességével. Na bumm! Egy dolgozó nő vagyok, jó munkával, szóval kikérem magamnak, hogy más pénze kelljen. Amúgy a férfiasság nem a gyúrásnál és az egyetemnél kezdődik. :D

2011. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Ott van a humor is.

Egy jó nőnek pedig ezek bizony kellenek.

És a férfiasság igenis ott kezdődik, hogy valaki képes legyen fizikai munkát végezni, megvédeni a családját, és a védelemhez hozzá tartozik az anyagi biztonság is, és a lehető legjobb gének átadása.

Ez ösztönös minden nőben, és a férfiak is ösztönösen a tökéletes nőt keresik. Tehát, ha te nem a biztonságot keresed egy férfiben, akkor egy genetikai csoda vagy, vagy hazudsz...

2011. ápr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

1. erről talán le tudok mondani, ha kell, de mindenképpen előny, ha hasonló a zenei ízlésünk. egyrészt nálam szinte mindig szól a zene, így folyton egyezkedni kellene, hogy mi az, amit mindketten meghallgatunk, másrészt szeretek koncertekre járni :)

2. cigiző fiúval nem kezdek, olyannal se, aki csak 'néha' cigizik. inni viszont én is iszom, tehát ez nem fontos. nem zavar, ha nem iszik, de akkor őt se zavarja, ha én meg igen.

3. ez elég alapvető, nem?!

4. ez persze plusz, de nem ettől teszem függővé a kapcsolatot. a lényeg, h én szeressem, de ha a barátaim mind ellene vannak, nyilván végig fogom gondolni, hogy talán igazuk lehet és valami nincs vele rendben.

5. ez is elég egyértelmű, hogy fontos szerintem.

2011. ápr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

1.Nálam ez alap,mivel én mindig azt mondom hogy a pasim a második énem legyen,csak úgy izgalmas a kapcsolat.Pl.közös hobbi,koncertek,amit mindketten szeretünk az én esetemben Iron Maiden,metál és rock zenék,villanygitár,motorok.

2.Szeretek sörözni,és néha cigizek úgyhogy nem zavar egyik sem(szerelmem cigizik,és néha fogyaszt alkoholt)

3.Alapápoltság persze!Borotválkozás,fürdés,hajmosás,fogmosás...A hajvasalás,sminkelés már nálam nagyon túlzás.

4.Ez egyátalán nem fontos,engem nem érdekel különösebben.

5.Ez se érdekel:)De azért tudjon másra is gondolni.

2011. ápr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

1. Nem mondom, hogy nem lenne jó, de ha más az ízlése, nem fogok mást keresni helyette.

2. Nálam ez alapelvárás. Na jó, inni lehet, csak sosem berúgásig. Én is szoktam inni mondjuk szilveszterkor, de egy pohárnál többet nem.

3. Ez kérdés ? Nem tudom elhinni, hogy valakinél ez nem fontos.

4. Nem árt, ha nem bírják, biztos van oka. Nem kell imádni, de viseljék el.

5. Pontosan.


16/l

2011. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

1.Bármit hallgathat,kivéve ha poénból hallgat mulatósat,az is bőven elég.

2.Inni mértékkel haverokkal,cigizni meg cigizhet felőlem.

3.Természetesen ápolt.

4.A barátaim ha birják,ha nem,elfogadják.De én is megbarátkozok a haverjaival,hogy egyenlő legyen a dolog.

5.Ha a pasinak vannak jobb időtöltései és okos,akkor már csak nem fog azon járni az esze.Jó legyen vele a szex de ugyanakkor legyenek klassz hobbijai is.

19/L

2011. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

1. nem, csak ne fikázza az enyém.

2. ihat, de mértékkel. cigi mindegy, de ne húzzon maga után 5 méteres csíkot, tehát ne egye a bagót.

3. igen. persze ne legyen kis metroszexuális, alapozós, feminin srác, aki több ideig készülődik, mint én.

4. nem fontos. jó esetben nem ő tehet róla, ha meg igen, akkor nyilván magamtól is észreveszem a problémát és orvoslom. ugyan úgy vagyok vele, mint a zenével. nem muszáj szeretni őket, csak ne szitkozódjon.

5. abszolút.

18L

2011. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

1.Nem igazán fontos, hogy olyan zenét hallgasson mint én, csak a tuc-tuc zenét kerülje:D

2.Inni ihat (persze csak mértékkel), de lehetőleg ne cigizzen(dohányossal csókolózni kb. olyan érzés mintha hamutálba dugnád a nyelved:D)

3.Ezt nem csak a barátomtól várom el, szóval igen.

4.Ez nem annyira fontos, mondjuk azért ne utáljak egymást:)

5.Ezt elvárom, meg kell értenie, hogy nem vagyok szexgép, lehet, hogy fáradt vagyok, nincs hozzá kedvem, stb.

2011. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!